• ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

Cisco GLC-LH-SMD

30730

Cisco

یکسال گارانتی
270000 270000
موجود
ماژول GLC-LH-SMD یکی از پرکاربرد ترین ماژول های فیبر سیسکو می باشد.

 

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD 

یکی از پرکاربرد ترین قطعات سخت افزاری در شبکه ماژول های فیبر نوری می باشد که می توانید برای ارتقای پهنای باند خود از این ماژول ها استفاده کنید. ماژول ها را می توانید بر حسب نیاز و هزینه خود خریداری کنید زیرا با توجه به قیمت و کیفیت آنها، سرعت مختلفی دارند. این ماژول های فیبر نوری با اکثر سوئیچ های شبکه ای که دارای پورت Uplink، سازگاری دارد و شما با توجه به نیاز خود می توانید به راحتی آن ها را برای دستگاه خود نصب کنید. این قطعه سخت افزاری با ابعاد 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و با وزن 75 گرم در نت استاک عرضه شده است.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

تبادل اطلاعات در ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SMD :

کانکتور به کار رفته برای این ماژول LC می باشد و سوکتی از نوع SFP ,mini-GBIC برای آن استفاده کرده اند که برای تبادل اطلاعات از سرعت Ethernet 1000Base-T بهره می برد. این مدل از ماژول SFP با پروتکل های CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 سازگاری دارد و برای شبکه هایی که دارای این پروتکل هستند مورد استفاده قرار می گیرد. پردازنده استفاده شده برای این مژوا بسیار با کیفیت بوده و اندازه هسته یا Core Size آن برابر با 62.5 میکرومتر می باشد، پردازنده استفاده شده برای آن باعث شده است که سرعت شبکه و تجزیه و تحلیل داده ها با سرعت بالاتری انجام شود و شبکه دچار ترافیک کمتری خواهد شد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

عملکرد ماژول فیبر نوری Cisco GLC-LH-SMD :

ماژول LH-SMD در دوحالت MultiMode و SingleMode می تواند تبادل اطلاعات کند، وقتی در حالت MultiMode باشد می تواند تا فاصله 550 متر را پشتیبانی کند در صورتی که در حالت SingleMode دیتاها را تا فاصله 10 متر ارسال می کند. نوع کابل هایی که می توانید برای این ماژول استفاده کنید Cat 6/Cat 6a می باشد که می تواند اطلاعات را با طول موج 1310nm در پهنای باند 500MHz منتقل کند. از دیگر ویژگی های این ماژول می توان به سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T و امکان Hot Plug اشاره نمود.

مشخصات فنی SFP ماژول سیسکو GLC-LH-SMD :

  • ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
  • وزن : 75 گرم
  • پردازنده : Cisco
  • استاندارد و پروتکل : CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024
  • نوع درگاه : LC/UPC
  • نرخ انتقال : Ethernet 1000Base-T
  • نوع فیبر : MMF
  • Core Size (اندازه هسته) : 62.5 میکرومتر
  • حداکثر طول انتقال داده : 550 متر
  • طول موج : 1310nm
  • پهنای باند : 500MHz
  • نو ع فیبر : SFP , mini-GBIC
  • نوع کابل : Cat 6/Cat 6a
  • سایر مشخصات :
    • امکان Hot Plug
    • سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T
    • با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 550 متر طول لینک

ماژول GLC-LH-SMD

ماژول سیسکو GLC-LH-SMD ماژول فیبری از نوع 1000BASE-LX/LH SFP می باشد که می تواند در مد های Single و Multi مورد استفاده قرار گیرد. ماژول های فیبر از نوع 1000BASE-LX/LH با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX standard سازگار هستند که می توانند در مد Single تا 10 کیلومتر و در مد Multi  تا 550 متر مورد استفاده قرار گیرند.

 

ویژگی های ماژول GLC-LH-SMD

  • تعویض سریع و در مدار سرویس قرار گرفتن بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه
  • طراحی صنعتی با پایداری بالا
  • پشتیبانی از سیستم مانیتوریگ نوری دیجیتال DOM

 

پلتفرم هایی که از GLC-LH-SMD پشتیبانی می کنند :

●  ASA5500 Series Appliances

●  ASR 901 and 903 Series Routers

●  ASR 1000, 9000, and 9000v Series Routers

●  Catalyst Express 500 and Express 520

●  Catalyst 2350 and 2360 Series

●  Catalyst 2900, 2940, 2950, 2960, 2960-Plus, 2960-C, 2960-S, 2960-SF, 2960-X Series

●  Catalyst 2970 and 2975 Series

●  Catalyst 3000 and 3100 Blade Switches

●  Catalyst 3500XL Series

●  Catalyst 3550, 3560, 3560-C, 3560-E, 3560-X Series

●  Catalyst 3750-E Series, 3750 Metro, 3750-X Series

●  Catalyst 3850 Series

●  Catalyst 4500 and 4500-X Series

●  Catalyst 4900 Series

●  Catalyst 6000 Series

●  Catalyst 6800 Series

●  Cisco 1941 Series Router

●  Cisco 2600, 2800, 2900 Series Router

●  Cisco 3200, 3600, 3700 Series Router

●  Cisco 4400 Series Router

●  Cisco 5700 Series Wireless LAN Controller

●  Cisco 6400 Universal Access Router

●  Cisco uBR7200 Series

●  Cisco 7200, 7300, 7500, and 7600 Series Routers

●  Cisco 10000 and uBR 10000 Series Routers

●  Cisco 10700 Series Internet Router

●  Cisco 12000 Series Router

●  Cisco 2000 Connected Grid Router Series

●  Cisco 2500 Connected Grid Switch Series

●  Cisco IE2000 and IE2000U Series

●  Cisco IE3010 Series

●  Cisco MDS 9000

●  Cisco ME 2400

●  Cisco ME 2600X

●  Cisco ME 3400

●  Cisco ME 3600X and ME 3800X

●  Cisco ME 4600 and ME 4900 Series

●  Cisco ME 6500 Series

●  Cisco MWR 2941 Mobile Wireless Router

●  CRS Router Series

●  CSS 11500 Series

●  Cisco RF Gateway Series

●  NAM 2200 Series Appliances

●  Nexus 2000, 3000, 4000, 5000, 7000, 9000, 9300, 9500 (modular) Series

 

 

 

قیمت ماژول GLC-LH-SMD

قیمت لیست سیسکو برای ماژول اورجینال GLC-LH-SMD برابر با 1026 دلار می باشد که با تخفیف های 80 درصدی برای توزیع کنندگان طلایی سیسکو می توان این ماژول را تا 223 دلار در بهترین شرایط بیرون از ایران خرید کرد. اکثر قریب به اتفاق فروشندگان محصولات سیسکو ، ماژول GLC-LH-SMD را به صورت OEM از دیگر تولید کنندگان ماژول فیبر در چین خرید می کنند و با قیمت های 8 الی 12 دلار در ایران می فروشند.

خرید ماژول GLC-LH-SMD

برای خرید ماژول GLC-LH-SMD می توانید از فروشگاه نت استاک استعلام کنید. نت استاک با یک سال گارانتی این محصول را در بسته بندی های 10 تایی و تکی و با گارانتی یکساله عرضه می نماید.

 

 
مشخصات فنی

ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

  • سازنده
    Cisco
  • شرح محصول
    Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP is made for Both Multimode and Single-Mode Fibers.
  • پارت نامبر
    GLC-LH-SMD
  • کاربرد
    ماژول و کارت
نظرات کاربران
ارسال نظر