جستجو
212226000 0
زیرگروه ها

نوع نمایش :
823 کالا
مقایسه
 پرژکتور  1000W    	 - ARRI 1000W PLUS
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
آداپتور LC سیمپلکس سینگل مود - LC Simplex single mode
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
آداپتور SC/APC دابلکس - SC/APC Doplex
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
آداپتور SC/APC سیمپلکس - SC/APC Simplex
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
آداپتور SC مالتی مود دابلکس - SC multi mode duplex
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
آداپتور SC مالتی مود سیمپلکس - SC Multi mode simplex
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
آداپتور SC سینگل مود سیمپلکس - SC Simplex Singlemode
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
آداپتور FC دابلکس - fc duplex adapter
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
سافت لایت	 - DEDOLIGHT SYS-200S
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
 پرژکتور 500/650W      	 - ARRI 500/650W PLU
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
 پرژکتور  1000W    	 - ARRI 1000W PLUS
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
آرک 1200W - Arri True Blue D12 HMI 1200W
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
آداپتور LC دابلکس سینگل مود - LC single mode doplex
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
آداپتور SC سینگل مود دابلکس - SC Single mode Duplex
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود
مقایسه
مانیتور -  LMD-1530W
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

مانیتور

LMD-1530W

مانیتور"15 LCD سونی سری LMD مدل 1530W
8800000
اطلاعات بيشتر
مقایسه
گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA1610 16FXO - YEASTAR TA1610 16FXO
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA1610 16FXO

YEASTAR TA1610 16FXO

گیتوی آنالوگ یستار TA1610 16FXO برای اتصال 16 خط شهری و یا انتقال خط تا ظرفیت 16 پورت مناسب می باشد. همچنین از این گیتوی برای اتصال مراکز تلفن آنالوگ به صورت TDM Trunk تا ظرفیت 16 پورت می توان استفاده کرد.
0
اطلاعات بيشتر
مقایسه
گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA1600 16FXS - YEASTAR TA1600 16FXS
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA1600 16FXS

YEASTAR TA1600 16FXS

گیتوی آنالوگ یستار TA1600 16FXS برای اتصال 16 تلفن آنالوگ و ماشین فکس مناسب می باشد. همچنین از این گیتوی برای اتصال مراکز تلفن آنالوگ به صورت TDM Trunk تا ظرفیت 16 پورت می توان استفاده کرد.
0
اطلاعات بيشتر
مقایسه
گیتوی ایوان یستار YEASTAR TE100  1 T1/E1 - YEASTAR TE100  1 T1/E1
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

گیتوی ایوان یستار YEASTAR TE100 1 T1/E1

YEASTAR TE100 1 T1/E1

گیتوی ایوان یستار TE100 1 T1/E1 برای اتصال یک خط ایوان با 30 تماس همزمان و یا اتصال PRI ترانک تا 30 کانال همزمان مناسب می باشد
0
اطلاعات بيشتر
مقایسه
گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA3200 32FXS - YEASTAR TA3200 32FXS
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA3200 32FXS

YEASTAR TA3200 32FXS

گیتوی آنالوگ یستار TA3200 32FXS برای اتصال 32 تلفن آنالوگ و ماشین فکس مناسب می باشد. همچنین از این گیتوی برای اتصال مراکز تلفن آنالوگ به صورت TDM Trunk تا ظرفیت 32 پورت می توان استفاده کرد
0
اطلاعات بيشتر
مقایسه
گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA2400 24FXS - YEASTAR TA2400 24FXS
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA2400 24FXS

YEASTAR TA2400 24FXS

گیتوی آنالوگ یستار TA2400 24FXS برای اتصال 24 تلفن آنالوگ و ماشین فکس مناسب می باشد. همچنین از این گیتوی برای اتصال مراکز تلفن آنالوگ به صورت TDM Trunk تا ظرفیت 24 پورت می توان استفاده کرد.
0
اطلاعات بيشتر
مقایسه
گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA810 8FXO - YEASTAR TA810 8FXO
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA810 8FXO

YEASTAR TA810 8FXO

گیتوی آنالوگ یستار TA810 8FXO برای اتصال 8 خط شهری و یا انتقال خط تا ظرفیت 8 پورت مناسب می باشد. همچنین از این گیتوی برای اتصال مراکز تلفن آنالوگ به صورت TDM Trunk تا ظرفیت 8 پورت می توان استفاده کرد.
0
اطلاعات بيشتر
مقایسه
گیتوی  16 پورت جی اس ام  یستار  YEASTAR TG1600 - YEASTAR TG1600
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

گیتوی 16 پورت جی اس ام یستار YEASTAR TG1600

YEASTAR TG1600

گیتوی جی اس ام یستار TG1600 برای اتصال 16 سیم کارت به شبکه ویپ مناسب می باشد.
0
اطلاعات بيشتر
مقایسه
گیتوی ایوان یستار YEASTAR TE200  2 T1/E1 - YEASTAR TE200  2 T1/E1
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

گیتوی ایوان یستار YEASTAR TE200 2 T1/E1

YEASTAR TE200 2 T1/E1

گیتوی ایوان یستار TE200 2 T1/E1 برای اتصال یک خط ایوان با 60 تماس همزمان و یا اتصال PRI ترانک تا 60 کانال همزمان مناسب می باشد
0
اطلاعات بيشتر
مقایسه
گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA800 8FXS -  YEASTAR TA800 8FXS
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

گیتوی آنالوگ یستار YEASTAR TA800 8FXS

YEASTAR TA800 8FXS

گیتوی آنالوگ یستار TA800 8FXS برای اتصال 8 تلفن آنالوگ و ماشین فکس مناسب می باشد. همچنین از این گیتوی برای اتصال مراکز تلفن آنالوگ به صورت TDM Trunk تا ظرفیت 8 پورت می توان استفاده کرد.
0
اطلاعات بيشتر

در حال بازیابی ...