فروشگاه نت استاک
نظرسنجی
سوال یک


AVA

معرفی شرکت صنایع ارتباطی آوا

شرکت صنایع ارتباطی آوا، با بیش از پانزده سال تجربه یکی از صنایع دانش بنیان درزمینه فناوری های نوین مخابراتی می باشد. سوئیچ های مخابراتی نسل جدید با نام تجاری «آوا» در رده های Enterprise و Carrier Grade از ظرفیت های پایین (چند صد شماره) تا ظرفیت های بالا (میلیون شماره) به همراه تجهیزات Access Gateway با توانایی ارتباط با انواع مدیا و پروتکل های استاندارد مخابراتی، تولید می شوند.

صنایع ارتباطی آوا با بهره گیری از توان بخش های مختلف تحقیق و توسعه خود، در سال 1394 با طراحی و تولید بومی گوشی های تلفن مبتنی بر شبکه صوتی و تصویری، چرخه تولید تجهیزات مخابراتی نسل جدید را به صورت ساخت داخل کامل کرد.

محصولات جدید این شرکت عبارتند از Soft Switch  و Access Layer Equipment که با  مقیاس پذیری و انعطاف پذیری بالا،  امکان یکپارچه سازی قابلیت های شبکه و پیاده سازی امکانات سفارشی را فراهم نموده است.

چرا آوا بخریم ؟

  • تجهیزات مخابراتی و مراکز تماس آوا با ارائه امکانات گسترده پاسخگوی تمام نیاز های سازمانی است و قابلیت رقابت با نمونه های خارجی خود را دارد.
  • راهکارهای جدید این شرکت برای شبکه مخابرات عمومی مبتنی بر ساختار IMS طراحی شده که قابلیت پیاده سازی در سیستم های دارای پراکندگی جغرافیایی و مدیریت یکپارچه شبکه را فراهم می آورد.
  • صنایع ارتباطی آوا موفق به اخذ مجوز شرکت ارتباطات زیرساخت کشور و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور و ده ها تاییدیه امنیتی و تائید کیفیت، لوح، نشان و افتخار ملی و بین المللی گردیده است.

 

سبد خرید
    سفارش شما

    جمع سبد : 0