فروشگاه نت استاک
نظرسنجی
سوال یک


Allwin

شرکت آلوین در ژوئن سال 1994 فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد. با گذشت 4 سال یعنی در سال 1998 تمرکز اصلی خود را بر یکپارچه سازی فناوری مخابرات و مخابره اطلاعات گذاشته است , که توانست مجموعه خود را در زمینه تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری ویپ گسترش دهد. در حال حاضر شرکت تایوانی آلوین پیشرو در زمینه طراحی و ساخت محصولات ویپ با بهره گیری از تیم مجرب طراحی و توسعه و مدیریت پیکربندی نرم افزار بوده است که توانسته شهرت ویژه ای را برای خود به ارمغان بیاورد.

از طرفی دیگر شرکت آلوین فعالیت خود را تا شرکت بزرگ مخابرات کشور تایوان گسترش داده و  به بزرگترین تامین کننده محصولات ویپ در بنادری که توسط سرمایه گذراران بزرگ در کشور تایوان استفاده می شود , بدل شده است.

به دلیل تجربه غنی مجموعه آلوین , به کاربران خود بهترین خدمات و سرویس های ممکن و همچنین تجربه طولانی مدت و موفق تجاری در زمینه استفاده از محصولات ویپ و تماس از طریق تلفن های تحت شبکه خود را ارائه می دهد.

هدف نهایی این شرکت برای همکاران و مشتریان خود افزودن سرویس ها و خدمات بیشتر بوده که بتواند منافع بیشتری برای دو طرف ایجاد کند.

بدون شک تکنولوژی و نرم افزار ها و سخت افراهای شرکت آلوین باعث برتری و تمایز این مجموعه با سایر رقبا خود هم در قیمت و هم ویژگی های محصولات خود بوده است که این شرکت را به شرکتی بی رقیب تبدیل کرده است.

چرا  آلوین ( Allwin ) بخریم ؟

  • گیتوی های شرکت آلوین با طراحی متفاوت به شما کیفیت بی نظیر در تماس هایتان را هدیه می دهد.
  • گیتوی های آلوین خواهد توانست رضایت شما را در اتصال شعب ، انتقال خط تلفن و تبدیل سیگنال های آنالوگ به آی پی و بالعکس را کسب نماید.
  • گیت وی های متمایز آلوین با فناوری بالا در صنعت مخابرات تایوان تولید می شود و توانسته است استانداردهای اروپا را کسب نماید.
  • پارس سیستم دلتا نماینده گیتوی های آلوین در ایران با ده سال سابقه پشتیبان شماست تا با اطمینان خرید نمائید.

سبد خرید
    سفارش شما

    جمع سبد : 0