نظرسنجی
سوال یک


Meeteasy

معرفی شرکت میت ایزی

شرکت Meeteasy از سال 2002 در کشور چین فعالیت خود را به صورت حرفه ای در زمینه تلفن کنفرانس آغاز کرده است. این شرکت از همان بدو فعالیت خود , تمرکز ویژه به ارائه راه کار های قابل اطمینان و کاربردی در جهت استفاده راحت و آسان کاربران از محصولات با کیفیت خود داشته است. این محصولات به شما کمک خواهند کرد که به راحتی و با حداقل هزینه بتوانید تماس های کنفرانس تلفنی با تمامی نقاط دنیا داشته باشید.

شرکت متمایز Meeteasy با پیشرفت تکنولوژی همگام بوده و این امکان را به کاربران خود می دهد که با تلفن های همراه و کامپیوتر های خود به وسیله نرم افزار های ارتباطی , کنفرانس ها و جلسات خود را  به راحتی و در هر کجای دنیا اداره کنند.

این شرکت بعد از 14 سال فعالیت ، پیشرفت و توسعه مداوم نسبت به رقیبان خود در بازار رقابت, توانسته محصولات خود را به شاخه های تلفن های کنفرانس ، اسپیکر فن ها ، سیستم ارتباطی برای کنفرانس های تلفنی چند سویه و پایانه های اتاق کنفرانس با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا , گسترش بدهد.

چرا میت ایزی بخریم ؟

  • محصولات شرکت Meeteasy کمک می کند با حداقل هزینه و به آسان ترین شکل ممکن جلسات و کنفرانس های خود را هدایت کنید.
  • می توانید با استفاده از محصولات ویدئو کنفرانس میت ایزی تجربه ای فوق العاده و متفاوتی از کیفیت صدا در مکالمات خود تجربه کنید.
  • شرکت میت ایزی در طراحی محصولات خود با توجه به کیفیت بخشی و بهره گیری از تکنولوژی نوین به شما امکان تماس های بدون اختلال با حذف سر و صدای محیط می دهد .

 

چت با کارشناسان در واتس آپ