• ماژول سیسکو X2-10GB-ER

ماژول سیسکو X2-10GB-ER

Cisco X2-10GB-ER

187071

بررسی ماژول سیسکو X2-10GB-ER

ماژول سیسکو X2-10GB-ER ماژول فیبری از نوع 10G و مناسب برای دیتاسنتر ها و سرویس دهنگان برنامه های کاربردی می باشد که دارای 1550 متر طول لینک می باشد.

 

ویژگی های ماژول X2-10GB-ER

  • سرعت ده گیگابیت اترنت
  • تنوع در انتخاب رابط
  • تعویض سریع و در مدار سرویس قرار گرفتن بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه
  • طراحی صنعتی با پایداری بالا

 

کانکتور و کابلینگ پشتیبانی شده توسط X2-10GB-ER :

  • Dual SC/PC connector (-SR, -LR, -LRM, -LX4, -ER, -ZR)
  • InfiniBand 4x connector (-CX4)
  • RJ-45 connector (-T)

در جدول زیر می توانید مشخصات Cabling ماژول X2-10GB-ER را ببینید:

 

Cisco X2

Wavelength (nm)

Cable Type

Core Size (Microns)

Modal Bandwidth (MHz*km)

Cable Distance*

Cisco X2-10GB-ER

1550

SMF

G.652

-

40 km

 

در جدول زیر می توانید مشخصات انتقال و دریافت ماژول X2-10GB-ER را ببینید:

Product

Type

Transmit Power (dBm)*

Receive Power (dBm)*

Transmit and Receive Wavelength Range (nm)

Maximum

Minimum

Maximum

Minimum

Transmit

Receive

Cisco X2-10GB-ER

10GBASE-ER 1550 nm SMF

4.0

-4.7

-1.0

-15.8

1530 to 1565

 

قیمت ماژول X2-10GB-ER

قیمت لیست سیسکو برای ماژول اورجینال X2-10GB-ER برابر با 4560 دلار می باشد که با تخفیف های 90 درصدی برای توزیع کنندگان طلایی سیسکو می توان این ماژول را تا 450 دلار در بهترین شرایط بیرون از ایران خرید کرد. اکثر قریب به اتفاق فروشندگان محصولات سیسکو ، ماژول X2-10GB-ER را به صورت OEM از دیگر تولید کنندگان ماژول فیبر در چین خرید می کنند و با قیمت های 110 الی 150 دلار در ایران می فروشند.

خرید ماژول X2-10GB-ER

برای خرید ماژول X2-10GB-ER می توانید از فروشگاه نت استاک استعلام کنید. نت استاک با یک سال گارانتی این محصول را در بسته بندی های 10 تایی و تکی و با گارانتی یکساله عرضه می نماید.

 

 
مشخصات فنی

ماژول سیسکو X2-10GB-ER

    نظرات کاربران
    ارسال نظر