تجهیزات فیبر

نوع نمایش :
15 کالا
آداپتور LC دابلکس سینگل مود - LC single mode doplex
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

آداپتور LC دابلکس سینگل مود

LC single mode doplex

90000
آداپتور LC سیمپلکس سینگل مود - LC Simplex single mode
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

آداپتور LC سیمپلکس سینگل مود

LC Simplex single mode

80000
آداپتور SC/APC دابلکس - SC/APC Doplex
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

آداپتور SC/APC دابلکس

SC/APC Doplex

58000
آداپتور SC/APC سیمپلکس - SC/APC Simplex
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

آداپتور SC/APC سیمپلکس

SC/APC Simplex

30000
آداپتور SC مالتی مود دابلکس - SC multi mode duplex
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

آداپتور SC مالتی مود دابلکس

SC multi mode duplex

47000
آداپتور SC مالتی مود سیمپلکس - SC Multi mode simplex
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

آداپتور SC مالتی مود سیمپلکس

SC Multi mode simplex

25000
آداپتور SC سینگل مود سیمپلکس - SC Simplex Singlemode
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

آداپتور SC سینگل مود سیمپلکس

SC Simplex Singlemode

30000
آداپتور FC دابلکس - fc duplex adapter
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

آداپتور FC دابلکس

fc duplex adapter

210000
آداپتور SC سینگل مود دابلکس - SC Single mode Duplex
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

آداپتور SC سینگل مود دابلکس

SC Single mode Duplex

47000
پچ پنل فیبرنوری 24 پورت متحرک داپلکس فومو -
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

پچ پنل فیبرنوری 24 پورت متحرک داپلکس فومو

393300
آداپتور فیبرنوری LC سینگل مود اینفیلینک -
مقایسه
امتیاز کاربران ( 0نفر ) 0
موجود

آداپتور فیبرنوری LC سینگل مود اینفیلینک

56350

در حال بازیابی ...