راه‌حل تپ‌سی برای نجات کاربران iOS از دردسرهای اپل

اپل به‌تازگی دامنه محدودیت‌های خود را برای کاربران ایرانی بیشتر کرده؛ اما تپ‌سی راه‌حل جدیدی برای نجات کاربران iOS از دردسرهای اپل معرفی کرده است.

نشست وزارت ارتباطات در ارتباط با نمایشگاه افغانستان

روز شنبه مورخ 1398/01/24 ساعت 10 در ساختمان وزارت ارتباطات در ارتباط با نمایشگاه افغانستان با حضور دکتر احمدیان، مهندس جهانگرد، اعضای هئیت مدیره ، بازرسین و اعضای محترم حقیقی و حقوقی اتحادیه صادر کنندگان صنعت مخابرات ایران و شرکت پارس سیستم دلتا برگزار شد.

تلفن های همگانی GSMرایگان در اردوگاه اسکان سیل زدگان خوزستان نصب شد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: به منظور گسترش خدمت رسانی در مناطق سیل زده‌ی استان خوزستان، تعدادی تلفن‌ همگانی GSM به صورت رایگان توسط این شرکت در اردوگاه‌های محل اسکان سیل زدگان استان خوزستان تجهیز و نصب شد.

تحریم‌های یکجانبه‌ تهدید بزرگتری برای اهداف توسعه‌ی پایدار است/ تحریم‌ها کسب و کارهای میلیون‌ها شهروند ایرانی را تحت تاثیر قرار داده است/ ما این تحریم‌های غیرقانونی را یک اقدام تروریستی اقتصادی می‌دانیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: تحریم‌های یکجانبه برخی کشورها دربردارنده تهدید بزرگتری برای اهداف توسعه پایدار است. این اقدامات یکجانبه اجباری که در مورد برخی کشورها انجام شده است یک نمونه بارز از نقض حقوق بشر و همچنین توسعه پایدار است.

لغو محدودیت در مبلغ تراکنش های خرید و قبض برای امور خیریه تا اطلاع ثانوی

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با توجه به وقوع بلایای طبیعی در کشور و همراهی هم میهنان گرامی با آسیب دیدگان در قالب کمک های نقدی از طریق سامانه های پرداخت کارتی، محدودیت در مبلغ تراکنش های خرید و قبض برای امور خیریه را لغو کرد.