• SFP10GSR2
  • SFP10GSR1
  • ماژول سیسکو SFP-10G-SR

ماژول سیسکو SFP-10G-SR

SFP-10G-SR Cisco Module

30737

Cisco

نو
390000
موجود
ماژول سیسکو SFP-10G-SR ماژول فیبری از نوع مالتی 10G می باشد که دارای 400 متر طول لینک می باشد.


 

ماژول SFP-10G-SR

ماژول سیسکو SFP-10G-SR ماژول فیبری از نوع مالتی 10G می باشد که دارای 400 متر طول لینک می باشد.

 

ویژگی های ماژول SFP-10G-SR

  • تعویض سریع و در مدار سرویس قرار گرفتن بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه
  • طراحی صنعتی با پایداری بالا
  • دارای کوچکترین فرم ساختاری برای ماژول های 10G

 

پلتفرم هایی که از SFP-10G-SR پشتیبانی می کنند :

Supported Platforms

Cisco ASR 1000 Series Router

Cisco Catalyst 2960-S Series Switches

Cisco Catalyst 2960-X Series Switches

Cisco Catalyst 2960-XR Series Switches

Cisco Catalyst 3560 Series Switches

Cisco Catalyst 3560-E Series Switches

Cisco Catalyst 3560-X Series Switches

Cisco Catalyst 3850 Series Switches

Cisco ASR 903 router

Cisco ASR 9000 Series Router

Cisco 7600 Series Router

Cisco Catalyst 4500 and 4500-X Series Switches

Cisco Catalyst 3750,3750-E,3750-X Series Switches

Cisco Nexus 3000 Series Switches

 

 

 

قیمت ماژول SFP-10G-SR

قیمت لیست سیسکو برای ماژول اورجینال SFP-10G-SR برابر با 1032 دلار می باشد که با تخفیف های 90 درصدی برای توزیع کنندگان طلایی سیسکو می توان این ماژول را تا 149 دلار در بهترین شرایط بیرون از ایران خرید کرد. اکثر قریب به اتفاق فروشندگان محصولات سیسکو ، ماژول SFP-10G-SR را به صورت OEM از دیگر تولید کنندگان ماژول فیبر در چین خرید می کنند و با قیمت های 11 الی 20 دلار در ایران می فروشند.

خرید ماژول SFP-10G-SR

برای خرید ماژول SFP-10G-SR می توانید از فروشگاه نت استاک استعلام کنید. نت استاک با یک سال گارانتی این محصول را در بسته بندی های 10 تایی و تکی و با گارانتی یکساله عرضه می نماید.

 

 
مشخصات فنی

ماژول سیسکو SFP-10G-SR

  • سازنده
    Cisco
  • شرح محصول
    The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible. Using 4700MHz*km MMF (OM4), up to 400m link length
  • پارت نامبر
    SFP-10G-SR
  • کاربرد
    ماژول و کارت
نظرات کاربران
ارسال نظر