• ماژول سیسکو GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

GLC-LH-SM

30730

Cisco

ریفر
399000 299000
موجود

 

ماژول سیسکو GLC-LH-SM ، ماژول سینگل مد برای اتصال فیبر می باشد.

 
مشخصات فنی

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

  • سازنده
    Cisco
  • شرح محصول
    The 1000BASE-LX/LH SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX standard, operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 10 km and up to 550 m on any multimode fibers. When used over legacy multimode fiber type, the transmitter shoul
  • پارت نامبر
    GLC-LH-SM
  • کاربرد
    ماژول و کارت
نظرات کاربران
ارسال نظر