ماژول سیسکو SFP-10G-SR

SFP-10G-SR Cisco Module

30737

Cisco

نو
340000
  • __SepehrSimpleProduct__
موجود
10G300 متر
این محصول به دلیل استفاده از پورت +SFP برای ارتباط بهتر استفاده می کند و به همین دلیل می تواند تا فاصله 300 متری، داده های شما را با حداکثر 10 گیگابیت بر ثانیه منتقل کند.

 

بررسی ماژول سیسکو SFP-10G-SR

با استفاده از Cisco SFP-10G-SR SFP Module به آسانی و در کمترین زمان ممکن شبکه چند قسمته خود را به یک زیرساخت مجهز تجهیز کنید. با خرید ماژول سیسکو SFP-10G-SR محیط انتقال داده های درون شبکه را بین دو سوییچ مختلف بهبود ببخشید مدیریت بهتری بر روی دیتا در شبکه داشته باشید. مسافت ارسال دیتا در ماژول SFP-10G-SR حدود 300 متر است و برای ساخت شبکه های LAN و محلی کاربرد زیادی دارد.


ماژول سیسکو SFP-10G-SR کوچکترین محصول در بین ماژول های فیبر نوری(SFP) شناخته می شود و از نوع SFP+ است، یکی از ویژگی های جالب و مهم این محصول، قابلیت Hot Swappable است و تا بتوانید در هنگام راه اندازی شبکه بدون نیاز به خاموش کردن سوئیچ و در صورت احتیاج به آسانی آن را از شبکه حذف کنید یا آن را جایگزین کنید. ماژول SFP-10G-SR داده های شما را با حداکثر سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه منتقل کند. هنگام لینک کردن دو سوئیچ ، رابط های 10GBASE X2، XENPAK GBASE 10 و GBASE XFP 10 قابل استفاده هستند.

 

مشخصات و ویژگی های فنی ماژول SFP-10G-SR 

  • پشتیبانی از مسافت 26 متری در صورت استفاده از MMF
  • پشتیبانی از مسافت 300 متری در صورت استفاده از SMF
  • بهره مندی از استاندارد کنترل کیفیت یا همان ID
  • وزن 75 گرم 
  • ابعاد  5 * 56.5 * 13.4 میلی متر
  • استفاده از کانکتور Dual-LC برای اتصال
  • طول موج 580 نانومتر
  • دمای کاری بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد
  • تجهیزات سازگار با ماژول سیسکو SFP-10G-SR 

 

خرید و قیمت ماژول SFP-10G-SR


بهترین شیوه برای خرید ماژول سیسکو SFP-10G-SR در ایران دریافت گارانتی برای محصولات OEM می باشد. فروشگاه نت استاک یکی از عرضه کنندگان انواع ماژول های سیسکو در ایران ، تمامی محصولات خود را با یکسال گارانتی تعویض عرضه می نماید. شاید بپرسید چرا OEM؟ مگر ماژول اورجینال وجود ندارد؟

وقتی قیمت این ماژول در لیست سیسکو 1500 دلار و با بیشترین تخفیف به قیمت 150 دلار به دست توزیع کننده های اصلی سیسکو در دنیا می رسد چطور می شود ماژول اورجینال SFP-10G-SR را با قیمت 6 الی 10 دلار خرید؟

دلیل اصلی این است که هیچ یک از ماژول های آکبند موجود در بازار اورجینال یا تائید شده توسط شرکت سیسکو نیستند . این ماژول ها به صورت OEM و توسط کمپانی های دیگری و در کیفیت های مختلفی ساخته می شوند. کیفیتی که حتی ممکن است گاها برابر و یا بهتر از محصول اورجینال نیز باشد. 

 

مشخصات فنی

ماژول سیسکو SFP-10G-SR

  • سازنده
    Cisco
  • مدل
    SFP-10G-SR
  • طول موج
    850 نانومتر
  • کانکتور
    Duplex LC
  • نوع فرستنده
    VCSEL
  • پشتیبانی از DDM/DOM
  • قدرت ارسال(TX Power)
    1- تا 7.3- دسیبل متر
  • حداکثر توان مصرفی
    1 وات
  • ماکزیمم طول کابل
    300 متر
  • پشتیبانی از سازگاری الکترومغناطیسی(EMC)
  • حداکثر نرخ انتقال دیتا
    10.3 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع رسانه
    MMF
  • نوع گیرنده
    PIN
  • رنج دمای عملکردی
    0 تا 70 درجه سانتی گراد
  • حساسیت گیرنده
    11.1- دسیبل متر
  • اضافه بار گیرنده(Receiver Overload)
    1- دسیبل متر
  • مدت زمان کارکرد بدون خرابی(MTBF)
    1000000 ساعت
چت با کارشناسان در واتس آپ