سیسکو

نوع نمایش :
534 کالا
پیشنهاد ویژه
مقایسه

ماژول GLC-LH-SM

Cisco GLC-LH-SM module

یکی از قطعات سخت افزاری که برای اتصال دو دستگاه سوئیچ از طریق پورت SFP مورد استفاده قرار می گیرد، ماژول سیسکو GLC-LH-SM است.
195000
190000
0
مقایسه

سوئیچ سیسکو Cisco C9200L-24P-4G-E

Cisco C9200L-24P-4G-E

برای بررسی مشخصات ، خرید و قیمت سوئیچ C9200L-24P-4G-E می توانید با کارشناسان فروشگاه نت استاک در تماس باشید.این سوئیچ از سوئیچ های سیسکو سری C9200L می باشد که دارای تنوع بسیار زیادی هستند و از آنها در ایجاد و کنترل کردن شبکه های LAN استفاده می شود.
83000000
0
مقایسه

سوئیچ سیسکو Cisco C9200L-48P-4X-A

Cisco-C9200L-48P-4X-A

برای بررسی مشخصات ، خرید و قیمت سوئیچ C9200L-48P-4X-A می توانید با کارشناسان فروشگاه نت استاک در تماس باشید.این سوئیچ از سوئیچ های سیسکو سری C9200L می باشد که دارای تنوع بسیار زیادی هستند و از آنها در ایجاد و کنترل کردن شبکه های LAN استفاده می شود.
175000000
2985
مقایسه

سوئیچ سیسکو Cisco C9200L-48P-4G-A

Cisco-C9200L-48P-4G-A

برای بررسی مشخصات ، خرید و قیمت سوئیچ C9200L-48P-4G-A می توانید با کارشناسان فروشگاه نت استاک در تماس باشید.این سوئیچ از سوئیچ های سیسکو سری C9200L می باشد که دارای تنوع بسیار زیادی هستند و از آنها در ایجاد و کنترل کردن شبکه های LAN استفاده می شود.
180000000
2812
مقایسه

سوئیچ سیسکو WS-C3850-24XS-S

WS-C3850-24XS-S

سوئیچ سیسکو WS-C3850-24XS-S از سری سوئیچ های 3850 می باشد .
340000000
320000000
7000
مقایسه

سوئیچ سیسکو WS-C3850-24S-S

WS-C3850-24S-S

بهترین شیوه برای خرید سوئیچ C3850-24S-S در ایران دریافت گارانتی از خریدار می باشد. فروشگاه نت استاک یکی از عرضه کنندگان انواع سوئیچ های سیسکو در ایران ، تمامی محصولات خود را با یکسال گارانتی عرضه می نماید.
230000000
195000000
3900
مقایسه

سوئیچ سیسکو WS-C3850-12XS-S

WS-C3850-12XS-S

سوئیچ سیسکو WS-C3850-12XS-S از سری سوئیچ های 3850 می باشد .
230000000
22000000
6000
مقایسه

سوئیچ سیسکو Cisco C9200L-24P-4G-A

Cisco C9200L-24P-4G-A

برای بررسی مشخصات ، خرید و قیمت سوئیچ C9200L-24P-4G-A می توانید با کارشناسان فروشگاه نت استاک در تماس باشید.این سوئیچ از سوئیچ های سیسکو سری C9200L می باشد که دارای تنوع بسیار زیادی هستند و از آنها در ایجاد و کنترل کردن شبکه های LAN استفاده می شود.
90000000
85000000
0
مقایسه

ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10/25G-LR-S

Cisco SFP-10/25G-LR-S

ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10/25G-LR-S قابلیت اتصال به اترنت 25G و 10G در مرکز داده را فراهم می‌آورد.
1750000
1650000
0
مقایسه

مشخصات خرید و قیمت ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-25G-SR-S

Cisco-SFP-25G-SR-S

ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-25G-SR-S قابلیت اتصال به اترنت 25G و 10G در مرکز داده را فراهم می‌آورد.
1250000
1100000
0
مقایسه

ماژول سیسکو مدل Cisco QSFP-40G-SR-BD

Cisco-QSFP-40G-SR-BD

ماژول سیسکو مدل Cisco QSFP-40G-SR-BD از خانواده ماژول‌های صنعتی است و توانایی آن را دارد که از حجم ترافیکی 40 گیگابایت به خوبی پشتیبانی کند.
5600000
0
مقایسه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-100G-LR4-S

Cisco QSFP-100G-LR4-S

ماژول سیسکو QSFP-100G-LR4-S به نام فنی 100GBASE LR3 QSFP Transceiver, LC, 10Km over SMF نیز شناخته می‌شود.
16000000
0
مقایسه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-BX-U-I

Cisco GLC-BX-U-I

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-BX-U-I از نوع ماژول‌های کوچک جسته (SFP) است که می‌توانیم آن را mini-GBIC نیز بدانیم
330000
0
مقایسه

ماژول سیسکو GLC-ZX-SMD

GLC-ZX-SMD

ماژول سیسکو GLC-ZX-SMD به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در مسافت های طولانی و کوتاه داده های خود را با سرعت زیاد و کاملا دقیق انتقال دهید.
630000
0
مقایسه

ماژول سیسکو GLC-ZX-SM

Cisco GLC-ZX-SM

ماژول سیسکو GLC-ZX-SM به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در مسافت های طولانی و کوتاه داده های خود را با سرعت زیاد و کاملا دقیق انتقال دهید.
625000
0
مقایسه

ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4

Cisco QSFP-40G-LR4

ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 یک ابزار کاربردی برای ایجاد کردن زیرساخت های حرفه ای در محیط شبکه LAN شناخته می شود.
5800000
0
مقایسه

ماژول سیسکو QSFP-40G-SR4

Cisco QSFP-40G-SR4

ماژول سیسکو QSFP-40G-SR4 یک ابزار کاربردی برای ایجاد کردن زیرساخت های حرفه ای در محیط شبکه LAN شناخته می شود.
2900000
0
مقایسه

ماژول سیسکو GLC-SX-MMD

Cisco GLC-SX-MMD

ماژول سیسکو GLC-SX-MMD یک ابزار کاربردی برای ایجاد کردن زیرساخت های حرفه ای در محیط شبکه LAN شناخته می شود.
210000
0
مقایسه

ماژول سیسکو GLC-TE

Cisco GLC-TE

ماژول سیسکو مدل GLC-TE در گروه ماژول‌های مبدل رابط SFP یا همان (Small Form-Factor Plug-gable) است. این ماژول تحت استاندارد سیسکو، روتر‌ها و سوئیچ‌ها را به شبکه متصل می‌کند. ماژول سیسکو GLC TE دارای قابلیت جابه‌جایی در حین کار و یا (hot-swap able) می باشد.
760000
0
loading

در حال بازیابی ...

چت با کارشناسان در واتس آپ