فروشگاه نت استاک

ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10/25G-LR-S

Cisco SFP-10/25G-LR-S

ویژگی های کالا
  • __SepehrSimpleProduct__
10 کیلومتر10/25G
(0) 0
وضعیت :
موجود

سیسکو (Cisco) یک برند مطرح و شناخته‌شده در زمینه‌ی تأمین تجهیزات شبکه است که در دو بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار فعالیت می‌کند. این شرکت در سال 1984 در کالیفرنیا تأسیس شد و یکی از پیشگامان صنعت شبکه و ارتباطات به شمار می‌رود و مجموعه تجهیزات و خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهد که یکی از آن‌ها انواع ماژول‌های فیبر نوری است. 
ماژول فیبر سیسکو یا همان SFP قطعه‌ا‌ی است که برای ایجاد قابلیت‌ها و امکانات جدید به شبکه‌های سیسکو اضافه می‌شود. این ماژول‌ها طرح‌ها و مدل‌های متنوعی دارند که برای تأمین نیاز طیف وسیعی از کاربران تولید شده‌اند. مدل‌های مختلف این انتقال‌دهنده‌ها در حقیقت برای تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال نوری به کار می‌روند. ماژول‌های SFP عموما برای افزایش پهنای باند و ارتباط با دستگاه‌های دیگر در شبکه و انتقال داده از طریق فیبر نوری استفاده می‌شوند.  در این جا می‌خواهیم به بررسی ماژول سیسکو مدل  SFP-10/25G-LR-S 10km بپردازیم. ما قصد داریم ضمن معرفی این محصول، مشخصات فنی آن را نیز در ادامه بررسی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان همراه ما باشید. 

بیشتر بخوانید: ماژول سیسکو SFP-10G-ZR

 

آشنایی با ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10/25G-LR-S

این ماژول فیبر نوری از برند سیسکو قطعه‌ای است که اتصال آن از طریق فیبرهای نوری تک حالته (SMF) صورت می‌گیرد. کابل SMF برای ارسال اطلاعات چند گیگابیتی و در فواصل طولانی کاربرد بالایی دارد. طول موج عملیاتی ماژول‌های سیسکو مدل SFP-10/25G-LR-S 10km ،1310 نانومتر است. این قطعات با شبکه‌های 25/10GBASE-LR سازگار هستند و قابلیت طول لینک تا حداکثر 10 کیلومتر را دارا هستند. 
ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10/25G-LR-S قابلیت اتصال به اترنت 25G و 10G و مرکز داده را فراهم می‌آورد که برای کار با انواع سوئیچ‌ها و روترها، برنامه‌ریزی و طراحی شده است. ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10/25G-LR-S برای استفاده در سرورهای چند بخشی و بزرگ طراحی شده‌اند. این تجهیزات می‌توانند داده‌ها را از طریق یک فرستنده و فرستنده‌-گیرنده بدون کاهش در کیفیت تا فاصله‌ی 10 کیلومتری منتقل کنند. 
 

کاربرد ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10/25G-LR-S

این ماژول‌ها با هدف بهبود شبکه و برای ایجاد ارتباطی سریع و باکیفیت بین سوئیچ‌ها استفاده می‌شوند. هدف استفاده از این ماژول‌های SFP انتقال و مسیریابی درست در شبکه‌های چندبخشی است. طراحی این قطعات به نحوی است که به راحتی بر روی شبکه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و نیاز به تنظیمات اضافی ندارند. 
استفاده از ماژول سیسکو مدل SFP-10/25G-LR-S برای انتقال اطلاعات در فواصل طولانی کاربردی و منطقی است. کانکتور این ماژول سیسکو از نوع Dual-LC است که از محبوب‌ترین کانکتورهای موجود در بازار ایران است. این کانکتور برای برنامه‌های تراکم بالا کارایی خوبی دارد و برای کابل‌های بلند به‌صورت دو طرفه استفاده می‌شود. طراحی مناسب و وزن کم این قطعه امکان استفاده از آن را بر روی هر نوع شبکه فراهم می‌آورد. هم‌چنین دمای عملیاتی این ماژول بین 0 تا 70 درجه‌ی سانتی‌گراد است.
 

مشخصات فنی ماژول سیسکو مدل SFP-10/25G-LR-S

بررسی ماژول سیسکو مدل SFP-10/25G-LR-S و اطلاع از مشخصات فنی آن تا حد زیادی به شما کمک می‌کند تا محصولی متناسب با نیاز خود تهیه کنید. در جدول زیر خلاصه‌ی مشخصات فنی ماژول سیسکو مدل  SFP-10/25G-LR-S 10km ارائه شده است:
در این مقاله ما به بررسی ماژول سیسکو SFP-10/25G-LR-S پرداختیم. ماژول‌های فیبر نوری SFP سیسکو یکی از ماژول‌های نوری پرطرفدار در ایران است که برای ارتقای قابلیت و امکانات سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ماژول‌ها از برند محبوب و باکیفیت سیسکو هستند که یکی از بهترین عرضه‌کننده‌های محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات در جهان است. 
ماژول سیسکو مدل SFP-10/25G-LR-S سازگار با انواع سوئیچ‌ها و روترهای دارای پرت SFP است که اطلاعات را تا حداکثر 10 کیلومتر بدون افت کیفیت منتقل می‌کند. نوع رابط این ماژول از نوع Dual-LC است و اتصال آن از طریق کابل‌های فیبری SMF صورت می‌گیرد. ماژول SFP-10/25G-LR-S 10km سرعت خوبی در انتقال داده دارد و برای شبکه‌های چندبخشی با هدف بهبود شبکه و ایجاد ارتباط سریع مورد استفاده قرار می‌گیرد. 
این قطعه به دلیل طراحی مناسب و کاربردی که دارد به راحتی و بدون ایجاد وقفه و اختلال در شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید ماژول سیسکو مدل SFP-10/25G-LR-S 10km و یا دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مقالات زیر را دنبال کنید:
ماژول سیسکو SFP-10G-ER

ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-25G-SR-S

مشخصات فنی

ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10/25G-LR-S

  • پشتیبانی از DDM/DOM
  • پشتیبانی از سازگاری الکترومغناطیسی(EMC)
نظرات کاربران
ارسال نظر
سبد خرید
    سفارش شما

    جمع سبد : 0