فروشگاه نت استاک

ماژول سیسکو SFP-10G-ER

Cisco SFP-10G-ER

ویژگی های کالا
یکسال گارانتی
  • __SepehrSimpleProduct__
10G40 کیلومتر
(0) 0
وضعیت :
موجود

یکی از تجهیزاتی که در شبکه‌های مدرن استفاده می‌شود، ماژول‌های SFP یا  Small Form- Factor Pluggable هستند. این ماژول‌ها امکان اتصال دستگاه‌های مختلف به یکدیگر را فراهم می‌کنند و در انتقال داده‌ها نقش بسیار مهمی دارند. یکی از ماژول‌های SFP معتبر و با کیفیت، ماژول سیسکو SFP-10G-ER است. این ماژول از استاندارد 10 G Ethernet پشتیبانی می‌کند و برای انتقال داده‌ها با سرعت بالا و فاصله‌های بلند مناسب است. با قدرت انتقال اطلاعات تا 40 کیلومتر، این ماژول انتخاب مناسبی برای شبکه‌هایی است که نیاز به اتصالات در فواصل طولانی دارند.
ماژول سیسکو SFP-10G-ER دارای کیفیت ساخت بسیار بالا و استانداردهای امنیتی مناسب است که از آن استفاده می‌کند. همچنین، این ماژول با قابلیت‌های مدیریتی پیشرفته‌ای همراه است که امکان پیکربندی و مدیریت آسان آن را فراهم می‌کند. با توجه به ویژگی‌های برجسته و کیفیت بالای ماژول سیسکو SFP-10G-ER استفاده از این ماژول در شبکه‌های مختلف، از جمله شبکه‌های دیتاسنتر و ابری توصیه می‌شود. این ماژول باعث بهبود عملکرد شبکه، افزایش پایداری و امنیت شبکه و کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیرات می‌شود.
با خرید و استفاده از ماژول سیسکو SFP-10G-ER می‌توانید از اتصالات پایدار و باکیفیت بالا برای شبکه خود بهره‌برداری کنید و از عملکرد بهتر و بهره‌وری بالاتری برخوردار شوید. این ماژول یکی از بهترین گزینه‌ها برای ارتقای شبکه‌های کامپیوتری شما است.

مطالعه نماید: ماژول سیسکو SFP-10G-ZR


ماژول SFP-10G-ER

برای انتقال دیتا روی کابل فیبر نوری به فاصله 40 کیلومتر با حجم 10G نیاز به ماژولی به نام SFP-10G-ER خواهید داشت. این ماژول در حین سرعت و حجم انتقال دیتا از کیفیت خوبی برای استفاده در شبکه های Big Data برخوردار است. حداکثر مصرف برق این ماژول 1.5 وات است و از کابل SMF یا فیبر سینگل مد برای ارتباط در شبکه استفاده می کند. در فرم فکتور +SFP تولید می شود و حداکثر نرخ انتقال دیتا در آن 10.3 گیگابیت پر سکند است. از ماژول سیسکو SFP-10G-ER می توان برای اتصال انواع سوئیچ، روتر و سرور استفاده کرد. طول موج این ماژول 1550 نانومتر است. 
 

مشخصات ماژول سیسکو SFP-10G-ER

  • طول کابل قابل پشتیبانی تا 40 کیلومتر 
  • نرخ انتقال 10G
  • استفاده از رسانه SMF
  • حداکثر مصرف برق 1.5 وات 
  • حداکثر طول موج 1565 نانومتر 
  • حداقل طول موج 1530 نانومتر 

 

راهنما و اطلاعات کامل ماژول سیسکو SFP-10G-ER

اگر به دنبال یک ماژول باکیفیت برای شبکه خود هستید، ماژول سیسکو SFP-10G-ER یک گزینه عالی است. این ماژول از استانداردهای بالایی برخوردار است و به شما امکان اتصال به فاصله‌های بلند را می‌دهد. ماژول سیسکو SFP-10G-ER برای اتصال به فاصله‌های تا ۴۰ کیلومتر مناسب است و با سرعت انتقال داده ۱۰ گیگابیت بر ثانیه عمل می‌کند. این ماژول از رابط LC Duplex برای اتصال به فیبر نوری استفاده می‌کند.
با نصب ماژول سیسکو  SFP-10G-ERشما می‌توانید به راحتی اتصال امن و پایداری بین دستگاه‌های شبکه خود را برقرار کنید. همچنین، این ماژول دارای قابلیت های مدیریتی پیشرفته است که به شما کمک می‌کند تا شبکه خود را بهتر مدیریت کنید. با توجه به ویژگی‌های برتر و کارایی بالای ماژول سیسکو SFP-10G-ER این محصول بهترین گزینه برای استفاده در شبکه‌های حرفه‌ای و پربار است. اگر به دنبال یک ماژول با کیفیت و قابل اعتماد هستید، پیشنهاد ما استفاده از ماژول سیسکو SFP-10G-ER  است.
اگر سوال یا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، می‌توانید با تیم فنی ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنند. ما آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستیم و اطلاعات کاملی در مورد ماژول سیسکو SFP-10G-ER را برای شما فراهم خواهیم کرد. با استفاده از ماژول سیسکو SFP-10G-ER، شبکه خود را به سطح بالاتری از عملکرد و کارایی دستگاه‌های شبکه خود برسانید. این ماژول با کیفیت و پایداری بالا، به شما اطمینان می‌دهد که شبکه‌ی شما همیشه در حالت بهینه‌ی کاری خواهد بود.
 

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER

فناوری فیبر نوری یکی از مهمترین ابزارها برای انتقال داده ها با سرعت و کیفیت بالا محسوب می شود. یکی از محصولات پرکاربرد در این زمینه، ماژول های فیبر نوری SFP- 10G-ER  از شرکت معتبر سیسکو است. ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی است که آن را از سایر محصولات مشابه تمایز می دهد. این ماژول دارای پهنای باند 10 گیگابیت بر ثانیه است و برای انتقال داده ها در فواصل طولانی تا 40 کیلومتر مناسب است.
همچنین، ماژول SFP-10G-ER دارای قابلیت پشتیبانی از پروتکل های مختلفی مانند Ethernet ،Fibre Channel و SONET است. این ویژگی باعث می شود که این ماژول بتواند در بسیاری از برنامه های مختلف استفاده شود و نیاز های مختلف شبکه ها را برآورده کند. با توجه به اهمیت و کارایی بالای ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ERاین محصول به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای انتقال داده های با سرعت بالا و در فواصل طولانی مورد توجه قرار گرفته است. اگر شما نیز به دنبال یک ماژول با کیفیت و قابلیت های بی نظیر هستید، ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود.
 

قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER

این ماژول با امکانات و قابلیت‌های منحصر به فرد خود، به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای اتصالات فیبر نوری در شبکه‌های بزرگ و پیچیده شناخته می‌شود. یکی از موارد مهم برای تصمیم‌گیری در خرید این ماژول، قیمت آن است. قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER متغیر بوده و به عوامل مختلفی از جمله تعداد واحدهای خریداری شده، شرایط بازار و تغییرات نرخ ارز بستگی دارد. با این حال، می‌توان گفت که قیمت این ماژول نسبتا مناسب بوده و با توجه به کیفیت و عملکرد بالای آن، ارزش خرید آن را دارد.
در نهایت ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER یکی از بهترین گزینه‌ها برای اتصالات فیبر نوری در شبکه‌های پیچیده و بزرگ است. با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصر به فرد این ماژول، انتخاب آن به عنوان یکی از اجزای اصلی شبکه توصیه می‌شود.

 

خرید ماژول SFP-10G-ER

برای خرید ماژول SFP-10G-ER اول به سراغ قیمت های جهانی بروید. مطمئن هستیم که با نرخ های داخل ایران تطابقی ندارد چون این ماژول به صورت OEM در ایران به فروش می رسد. اگر دنبال قیمت مطلوب و گارانتی یکساله برای این محصول هستید فروشگاه نت استاک بهترین قیمت خرید ماژول SFP-10G-ER را به شما اعلام خواهد کرد. 

بیشتر بخوانید:
ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10/25G-LR-S
ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-25G-SR-S

 

مشخصات فنی

ماژول سیسکو SFP-10G-ER

  • سازنده
    Cisco
  • مدل
    SFP-10G-ER
  • طول موج
    1550 نانومتر
  • کانکتور
    Duplex LC
  • نوع فرستنده
    DFB
  • پشتیبانی از DDM/DOM
  • قدرت ارسال(TX Power)
    4 دسیبل متر
  • حداکثر توان مصرفی
    1.5 وات
  • ماکزیمم طول کابل
    40000 متر
  • پشتیبانی از سازگاری الکترومغناطیسی(EMC)
  • حداکثر نرخ انتقال دیتا
    10.3 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع رسانه
    SMF
  • نوع گیرنده
    PIN
  • رنج دمای عملکردی
    0 تا 70 درجه سانتی گراد
  • حساسیت گیرنده
    15- دسیبل متر
  • اضافه بار گیرنده(Receiver Overload)
    0.5 دسیبل متر
  • مدت زمان کارکرد بدون خرابی(MTBF)
    1000000 ساعت
نظرات کاربران
ارسال نظر
سبد خرید
    سفارش شما

    جمع سبد : 0