• ماژول سیسکو GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

GLC-LH-SM

30730

Cisco

یکسال گارانتی
240000 240000
موجود
ماژول سیسکو GLC-LH-SM یکی از پرکاربرد ترین ماژول های فیبر سیسکو می باشد.

 

ماژول GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM ماژول فیبری از نوع 1000BASE-LX/LH SFP می باشد که می تواند در مد های Single و Multi مورد استفاده قرار گیرد. ماژول های فیبر از نوع 1000BASE-LX/LH با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX standard سازگار هستند که می توانند در مد Single تا 10 کیلومتر و در مد Multi  تا 550 متر مورد استفاده قرار گیرند.

 

ویژگی های ماژول GLC-LH-SM

  • تعویض سریع و در مدار سرویس قرار گرفتن بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه
  • طراحی صنعتی با پایداری بالا
  • پشتیبانی از سیستم مانیتوریگ نوری دیجیتال DOM

 

پلتفرم هایی که از GLC-LH-SM پشتیبانی می کنند :

●  ASA5500 Series Appliances

●  ASR 901 and 903 Series Routers

●  ASR 1000, 9000, and 9000v Series Routers

●  Catalyst Express 500 and Express 520

●  Catalyst 2350 and 2360 Series

●  Catalyst 2900, 2940, 2950, 2960, 2960-Plus, 2960-C, 2960-S, 2960-SF, 2960-X Series

●  Catalyst 2970 and 2975 Series

●  Catalyst 3000 and 3100 Blade Switches

●  Catalyst 3500XL Series

●  Catalyst 3550, 3560, 3560-C, 3560-E, 3560-X Series

●  Catalyst 3750-E Series, 3750 Metro, 3750-X Series

●  Catalyst 3850 Series

●  Catalyst 4500 and 4500-X Series

●  Catalyst 4900 Series

●  Catalyst 6000 Series

●  Catalyst 6800 Series

●  Cisco 1941 Series Router

●  Cisco 2600, 2800, 2900 Series Router

●  Cisco 3200, 3600, 3700 Series Router

●  Cisco 4400 Series Router

●  Cisco 5700 Series Wireless LAN Controller

●  Cisco 6400 Universal Access Router

●  Cisco uBR7200 Series

●  Cisco 7200, 7300, 7500, and 7600 Series Routers

●  Cisco 10000 and uBR 10000 Series Routers

●  Cisco 10700 Series Internet Router

●  Cisco 12000 Series Router

●  Cisco 2000 Connected Grid Router Series

●  Cisco 2500 Connected Grid Switch Series

●  Cisco IE2000 and IE2000U Series

●  Cisco IE3010 Series

●  Cisco MDS 9000

●  Cisco ME 2400

●  Cisco ME 2600X

●  Cisco ME 3400

●  Cisco ME 3600X and ME 3800X

●  Cisco ME 4600 and ME 4900 Series

●  Cisco ME 6500 Series

●  Cisco MWR 2941 Mobile Wireless Router

●  CRS Router Series

●  CSS 11500 Series

●  Cisco RF Gateway Series

●  NAM 2200 Series Appliances

●  Nexus 2000, 3000, 4000, 5000, 7000, 9000, 9300, 9500 (modular) Series

 

 

 

قیمت ماژول GLC-LH-SM

قیمت لیست سیسکو برای ماژول اورجینال GLC-LH-SM برابر با 716 دلار می باشد که با تخفیف های 70 درصدی برای توزیع کنندگان طلایی سیسکو می توان این ماژول را تا 200 دلار در بهترین شرایط بیرون از ایران خرید کرد. اکثر قریب به اتفاق فروشندگان محصولات سیسکو ، ماژول GLC-LH-SM را به صورت OEM از دیگر تولید کنندگان ماژول فیبر در چین خرید می کنند و با قیمت های 8 الی 10 دلار در ایران می فروشند.

خرید ماژول GLC-LH-SM

برای خرید ماژول GLC-LH-SM می توانید از فروشگاه نت استاک استعلام کنید. نت استاک با یک سال گارانتی این محصول را در بسته بندی های 10 تایی و تکی و با گارانتی یکساله عرضه می نماید.

 

 
مشخصات فنی

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

  • سازنده
    Cisco
  • شرح محصول
    The 1000BASE-LX/LH SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX standard, operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 10 km and up to 550 m on any multimode fibers. When used over legacy multimode fiber type, the transmitter shoul
  • پارت نامبر
    GLC-LH-SM
  • کاربرد
    ماژول و کارت
نظرات کاربران
ارسال نظر