نظرسنجی
سوال یک


حمل دریایی

خدمات حمل دریایی  نت استاک

حمل دریایی از خدمات ویژه  نت استاک است.  نت استاک با کادری مجرب و حرفه ای تمامی خدمات حمل دریایی را مطابق با نیاز هر مشتری انجام می دهد. با توجه به اینکه  نت استاک ، خدمات door to door ارائه می دهد، در نتیجه حمل دریایی جزئی از زنجیره کاری شرکت است .  نت استاک با قراردادهای بین المللی و بهره گیری از شرکت های بزرگ حمل دریایی، سرویس های حمل کالا را از طریق دریا در سطح حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهد. حمل کالای تجار از مرحله دریافت مجوز ها تا پایان مسیر تحت نظر  نت استاک با بسته بندی استاندارد و در بهترین زمان انجام می پذیرد.

حمل دریایی از چین

حمل دریایی از چین به سمت ایران یکی از رایج ترین و به صرفه ترین شیوه های حمل بار محسوب می شود.   نت استاک با توجه به سابقه بالا در امر واردات کالا از چین و برخورداری از دفاتر اختصاصی در چین با ارسال کانتینرهای استاندارد به انبار محل کالای شما و حمل کانتینر تا ایران اقدام به ارسال کالای تجار خواهدکرد.

آنچه ما آن را برگ برنده خود می دانیم ارسال حداقل 5 کانتینر در هفته از چین به سمت کشورمان است که این امکان را برای مشتریانمان فراهم آوردیم تا بارهای کم حجم خود را در قالب گروپاژ به ایران ارسال کنند.

 اقتصادی ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای حمل دریایی و هوایی کالاهای الکترونیکی و مخابراتی  و دیگر تجهیزات شبکه را به شما معرفی می کنیم :

گروپاژ در حمل دریایی

در حمل دریایی کالاها روش دیگری نیز جهت حمل کالاهای بازرگانان به صورت اشتراکی وجود دارد. هر گاه کانتینر حمل کالا تنها در اختیار شما نباشد و بار شما و دیگران به صورت مشترک در  یک کانتینر حمل شود اصطلاحا حمل به صورت گروپاژ صورت گرفته است. حمل گروپاژ برای کالاهایی مانند موبایل و دوربین مداربسته و دیگر تجهیزات الکترونیکی که معمولا حجم کالا کمتر از فضای یک کانتینر است، اقتصادی و به صرفه است و هزینه های حمل را به دلیل سر شکن شدن پایین می آورد.

 

ثبت سفارش

انواع ثبت سفارش بر اساس در خواست متقاضی:

افتتاح

جایگزین

اصلاحیه

افتتاح از محل تنخواه

کانتینر

حمل

انواع ثبت سفارش بر اساس روش پرداخت

*گشایش اعتبار با ارائه پروفورم و تهیه و تحویل اسناد خرید و حمل به بانک کارگزار

*ارائه شناسه منشا ارز وارداتی

*دریافت اسناد خرید شامل فاکتور – بارنامه-گواهی بازرسی- عدل بندی- گواهی مبدا -گواهی اعلامیه تامین ارز از بانک

*ارائه اصل بارنامه و تسویه حساب با شرکت حمل برای دریافت قبض انبار

*ارائه اصل وکالت نامه به گمرک

*تنظیم اظهارنامه، تعرفه ، ارزش، محاسبات مربوطه،

تعیین مسیر اظهارنامه :

سبز: کنترل اسناد

زرد: کنترل اسناد+کنترل ارزش 

 قرمز: کنترل اسناد، کنترل ارزش، بررسی فیزیکی کالا

ارائه اسناد به واحد احراز هویت گمرک : فاکتور – کپی برابر اصل بارنامه – عدل بندی- گواهی مبدا – گواهی تامین ارز- کپی برابر اصل کارت بازرگانی -بیمه و قبض انبار- اصل ثبت سفارش-کپی پورفورم- تخصیص شماره کوتاژ

اخذ گواهی انطباق فنی از دستگاه های مربوطه

کنترل توسط واحد ارزیابی با توجه به مسیر اظهارنامه- بررسی استاندارد اجباری- پرداخت حقوق ورودی بر مبنای نظر واحد ارزیابی

صدور پروانه سبز گمرکی

کنترل درب خروج اعم از کنترل کالا -شمارش کالا- کنترل تعرفه - کنترل ارزش

 

چت با کارشناسان در واتس آپ