فروشگاه نت استاک
اخبار

پیگیری مشکلات ارتباطی و دیدارهای مردمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تعطیلات نوروز 97

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تعطیلات شروع سال نو با خانواده دو شهید والامقام شهرستان دبیران استان فارس دیدار و در نخستین نمازجمعه سال این شهرستان شرکت کرد و در جریان بازدید از طرح ملی امداد نوروزی این شهرستان عضو داوطلب هلال احمر شد.

نوزدهمین نمایشگاه فناوری های پیش رفته در چین

برگزاری نوزدهمین نمایشگاه فناوری های پیشرفته در تاریخ 25 الی 30 آبان ماه 1396 و در شهر شنزن چین که شرکت پارس سیستم دلتا هم به عنوان یکی از نماینده های ایران در آن حاضر شد.

جدول مقایسه تعرفه اینترنت غیر حجمی

شرکت‌های اینترنتی در روز‌های گذشته اقدام به ارائه جدول‌هایی مربوط به طرح جدیدی برای اینترنت ثابت موسوم به اینترنت غیرحجمی کرده‌اند.

گزارش تصویری از نشست خبری وزیر ارتباطات با محوریت گزارش عملکرد 100 روز نخست

به گزارش سیتنا، مهندس آذری جهرمی پس از ارائه‌ی گزارش عملکرد 100 روز نخست، به سوال خبرنگاران پاسخ می‌گوید.

تلاش برای احیای صنعت ورشکسته

از جمله دیگر فعالیت‌های دولت یازدهم برای حمایت از تولید داخلی، ابلاغ «نظام‌نامه پیوست فناوری و توسعه توانمندی‌های داخلی در قراردادهای ملی و بین‌المللی» به تمام دستگاه‌های اجرایی بود.

حضور شرکت تولیدی و صنعتی پارس سیستم دلتا در جیتکس 2017 دوبی

شرکت تولیدی و صنعتی پارس سیستم دلتا برای اولین بار در جیتکس 2017 دوبی حاضر شد.

تصاویری از آیفون X در مراسم رونمایی

شرکت اپل در سالن تازه‌تاسیس این شرکت که آن را سالن استیو جابز نامگذاری کرده‌، ایفون X را معرفی کرد، محصولی که به مناسب دهمین سالگرد ارائه موبایل آیفون آن را "ایفون 10" نامگذاری کرد.

نمایشگاه سالیانه ITU

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فضای مجازی سرعت دهنده امور مثبت و منفی با هم است اما نوع نگاهی که منتج از این گزاره است می تواند متفاوت باشد.

رونمایی از فاز تکمیلی شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک در تیرماه

معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه فازسوم شبکه ملی اطلاعات در حال تکمیل است، گفت: در تیرماه جاری خبر رونمایی از پیشرفت نهایی ۲پروژه شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک خواهیم داشت.

شعار«هر سرویس، یک کلیک»

دکتر زارعیان با بیان اینکه تا ۱۰سال آینده فعالیت‌های اداری با روش الکترونیکی انجام می‌شوند، گفت: چند سال است که شعار«هر سرویس، یک کلیک» مطرح است.

رضوانی: تامین تلکام هرچه در واگذاری سیم کارت کمتر تاخیر داشته باشد هزینه های دیرکرد آن کاهش می یابد

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: ارایه برنامه زمانبنبدی شرکت تامین تلکام نتیجه اعمال فشار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

وزیر ارتباطات عنوان کرد: محوریت نمایشگاه الکامپ بیست و دوم ، شبکه ملی اطلاعات است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درافتتاح نمایشگاه الکامپ امسال، بابیان اینکه محوریت نمایشگاه الکامپ 22،شبکه ملی اطلاعات است، افزود :این شبکه رونق کسب و کار را درپی دارد.

موافقت نامه سه جانبه طراحی و ساخت تجهیزات لایه هسته (IMS)

بومی سازی، طراحی و ساخت تجهیزات لایه هسته، IMS ، پیشرفته ترین معماری شبکه های مخابراتی جهان ، با موافقنامه سه جانبه بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و صنایع ارتباطی آوا (عضو پارک فناوری پردیس) در حال انجام است.
نظرات کاربران
ارسال نظر
سبد خرید
    سفارش شما

    جمع سبد : 0