نظرسنجی
سوال یک


خدمات ویدئو کنفرانس

تعمیر تجهیزات ویدئو کنفرانس

یکی از خدمات ارائه شده در پارس سیستم دلتا تعمیر تجهیزات ویدئو کنفرانس می باشد. سابقه ی 14 ساله در تامین،عرضه و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات ویدئو کنفرانس باعث ایجاد تجربه ای ارزنده جهت تامین رضایت مشتریان ویدئوکنفرانس در شرکت تولیدی و صنعتی پارس سیستم دلتا می باشد.

با توجه به تجربه ما در بازرگانی تجهیزات ویدئو کنفرانس و ارائه خدمات پس از فروش آن در ایران با دسته ای از مشتریان رو برو می شویم که به دلایلی نظیر استفاده نادرست ، ضربه ، آب خوردگی و یا طول عمر قطعات داخلی تجهیزات ویدئو کنفرانس نیازمند سرویس و تعمیر تجهیزات خود هستند. شرکت پارس سیستم دلتا حتی برای آن دسته از مشتریانی که تجهیزات خود را از این شرکت تهیه نکرده اند خدمات تعمیر و سرویس ویدئو کنفرانس ارائه می نماید. عمده مشکلات بیان شده دربخش تعمیرات ویدئو کنفرانس شرکت دلتا مربوط به منبع تغذیه ، مشکلات مربوط به بروزرسانی نرم افزار های سیستمی ، سوختن برخی قطعات روی برد کدک و یا آسیب های وارد شده به لنز دوربین های ویدئو کنفرانس می باشد.

پارس سیستم دلتا به منظور خدمات رسانی به مشتریان جدید و یا قدیمی که تجهیزات ویدئوکنفرانس برند های پلی کام ، لایف سایز ، Aver و سونی را توسط بخش بازرگانی خود وارد نموده اند و یا تامین آنها توسط دیگر شرکت های همکار بوده است، در نظر دارد تا از توان تکنسین های خود در تعمیر تجهیزات مذکور با قیمت مناسب استفاده نماید.

مشتریان عزیزی که تمایل به ارائه خدمات تعمیرات و ویدئو کنفرانس دارند می توانند با بخش گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت دلتا تماس حاصل نمایند یا از طریق سیستم تیکتینگ (پشتیبانی آنلاین) به آدرس ticket.netstock.ir  محصول خود را جهت بررسی ثبت نمایند.

کارشناسان، در کمتر از 24 ساعت مورد را بررسی و پاسخگوی این عزیزان خواهند بود

خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات تجهیزات ویدئو کنفرانس شامل:

  • تعمیر کدک ویدئو کنفرانس 
  • تعمیر دوربین ویدئو کنفرانس 
  • تعمیر تلفن کنفرانس 
  • تعمیر MCU
  • تعمیر گیت کیپر
  • تعمیر ریموت کنترل ویدئوکنفرانس

 

چت با کارشناسان در واتس آپ