فروشگاه نت استاک
نظرسنجی
سوال یک


خدمات ویپ

تعمیر تجهیزات ویپ

یکی از خدمات ارائه شده در پارس سیستم دلتا تعمیر تجهیزات VoIP می باشد. سابقه ی 14 ساله در تامین،عرضه و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات ویپ باعث ایجاد تجربه ای ارزنده جهت تامین رضایت مشتریان ویپ در شرکت تولیدی و صنعتی پارس سیستم دلتا می باشد.

با توجه به تجربه ما در بازرگانی و تولید تجهیزات مرکز تلفن و ارائه خدمات پس از فروش آن در ایران با دسته ای از مشتریان رو برو می شویم که به دلایلی نظیر استفاده نادرست ، ضربه ، آب خوردگی و یا طول عمر قطعات داخلی تجهیزات مرکز تلفن و گیت وی نیازمند سرویس و تعمیر تجهیزات خود هستند. شرکت پارس سیستم دلتا حتی برای آن دسته از مشتریانی که تجهیزات خود را از این شرکت تهیه نکرده اند خدمات تعمیر و سرویس تجهیزات ویپ ارائه می نماید. عمده مشکلات بیان شده دربخش تعمیرات ویپ شرکت دلتا مربوط به منبع تغذیه ، مشکلات مربوط به بروزرسانی نرم افزار های سیستمی ، سوختن برخی قطعات روی برد گیت وی ، برد آی پی فون و یا آسیب های وارد شده به پورت های گیت وی می باشد.

پارس سیستم دلتا به منظور خدمات رسانی به مشتریان جدید و یا قدیمی که تجهیزات ویپ را توسط بخش بازرگانی خود وارد نموده اند و یا تامین آنها توسط دیگر شرکت های همکار بوده است، در نظر دارد تا از توان تکنسین های خود در تعمیر تجهیزات مذکور با قیمت مناسب استفاده نماید. تعمیر برند های Grandstream ، Polycom ، Yealink ، Yeastar ، OpenVox ، Sangoma و Pansonic در شرکت پارس سیستم دلتا انجام می گردد.

مشتریان عزیزی که تمایل به ارائه خدمات تعمیرات VoIP دارند می توانند با بخش گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت دلتا تماس حاصل نمایند یا از طریق سیستم تیکتینگ (پشتیبانی آنلاین) به آدرس ticket.netstock.ir  محصول خود را جهت بررسی ثبت نمایند.

کارشناسان، در کمتر از 24 ساعت مورد را بررسی و پاسخگوی این عزیزان خواهند بود

خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات تجهیزات ویدئو کنفرانس شامل:

 • تعمیر گیت وی ویپ
 • تعمیر مبدل آنالوگ به دیجیتال ویپ
 • تعمیر کارت استریسک
 • تعمیر کارت VoIP
 • تعمیر هدست ویپ
 • تعمیر سانترال ویپ
 • تعمیر تجهیزات پیجینگ

 

سبد خرید
  سفارش شما

  جمع سبد : 0