نظرسنجی
سوال یک


Sangoma

شرکت پیشرو سنگوما در سال 1984 تاسیس گشت. این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات سخت افزاری و نرم افزاری مخابراتی برای ارتباطات از طریق برنامه های تحت شبکه آغاز نموده است. مجموعه تولیدی Sangoma که فروش محصولات خود را از طریق شبکه های توزیع انجام می دهد , برای تمایز از رقیبان خود سعی بر ارائه بهترین کیفیت دارد , به همین منظور بخش زیادی از محصولاتش دارای گارانتی مادام العمر می باشند.

شرکت سنگوما در آخرین تولیدات خود نوآوری در تکنولوژی هایی نظیر کنترل محدودیت در جلسه (SBC ) , مجموعه ای از مایکروسافت اسکایپ , دروازه های ویپ ، دسترسی تماس , نرم افزار مرکز تلفن , ارسال سیگنال از گیت وی ها به شرکت کنندگان در تماس ، SMB , کاربران و نرم افزار های کاربردی نصب شده روی سیستم ( OEM ) , داشته است که یکی دیگر از وجه تمایزات این مجموعه بزرگ با رقبای خود است.

سنگوما که همواره در حال توسعه و پیشرفت کالاهای خود بود , سعی در سرمایه گذاری و سبقت در بازار بٌرد هایی که سیستم ویپ را به خطوط تلفن شهری ( PSTN ) متصل می کند , داشته است. در ژانویه سال 2015 میلادی از محصول جدیدش که در حال حاضر شامل IP-PBX روی FreePBX , پروتکل های ویپ , استفاده از سرویس های فاکس از طریق شبکه می باشد ، رونمایی کرده است.

سنگوما همچنان راه حل ها و نوآوری های بیشتری در بازار مخابراتی جهان در تمامی نقاط دنیا دارد و به همین دلیل یکی از پیشگامان مطرح جهانی در زمینه محصولات خود با گارانتی طولانی مدت می باشد.

نت استاک توزیع کننده محصولات سنگوما در ایران می باشد.

چرا سنگوما ( Sangoma ) بخریم ؟

  • بسیار مناسب برای مجموعه هایی که دارای شعبه و یا زیر مجموعه هستند و می خواهند تحت شبکه آنها را مدیریت کرده و ارتباطات با حداقل هزینه داشته باشند.
  • با استفاده از تکنولوژی های سنگوما ، صدای شفاف تر در تماس های تحت شبکه خود را تجربه خواهید کرد.
  • سنگوما بدلیل داشتن بیش از 30 سال سابقه در زمینه ارتباطات تحت شبکه , راه حل های مناسب تری به شما برای کسب و کار های تجاریتان ارائه خواهد داد.

چت با کارشناسان در واتس آپ