نظرسنجی
سوال یک


Cisco

 

معرفی سیسکو

هدف سیسکو تسخیر آینده ی اینترنت از طریق ایجاد ارزش های افزوده ی غیر معمول و فرصت های ویژه برای مشتریان خود می باشد. نیازی به توضیح نیست که امروز همه ی ما سیسکو را را بعنوان طلایه دار تکنولوژی شبکه های کامپیوتری در جهان می دانیم. این شرکت با زن و شوهری که در دانشگاه استنفورد در تلاش برای ارسال ایمیل بین دو شبکه محلی مجزا بودند شروع به کار کرد. لن بوساک و سندی برنر دو نفری بودند که سیسکو را استارت زدند.

فعالیت های سیسکو امروزه از تولید و ارائه راهکار هایی برای منازل ما شروع و به قرارداد های بزرگ تجاری در دنیا معطوف می شود. سیسکو و تکنولوژی سیسکو در حال تغییر شیوه های زندگی ماست ، چطور بازی کنیم و چطور یاد بگیریم.

محصولات سیسکو دارای طبقه بندی های مختلفی است، به طور مثال تجهیزات شبکه های کامیوتری برای سوئیچینگ و مسیریابی ، تجهیزات سیستم های تلفنی مانند گوشی های تلفن تحت شبکه ، گیتوی ها و در نهایت ایجاد ارتباطات یکپارچه ی سازمانی .

چرا سیسکو بخریم ؟

  • سیسکو نمونه های بی نظیری از مزیت های یک جا جمع شده ای در پایانه های هوشمند ارائه می دهد.
  • محصولات سیسکو کلاملا حرفه ای هستند و می توانند در اختیار نیرو های مدیریتی یک سازمان اجرایی باشند تا به آسانی در یک مسیر موفق حرکت کنند.
  • پیشنهاد های سیسکو همهیشه شامل تکنولوژی های نوین دنیا مثل بلوتوث ، Wi-Fi ، صفحه های نمایش بزرگ با وضوح بالا و صدای HD است.
  • سیسکو با ایجاد بستری پایدار و مطمئن همیشه به ایجاد آرامش کمک می کند.

چت با کارشناسان در واتس آپ