نظرسنجی
سوال یک


Yealink

معرفی کمپانی یالینک

یالینک در سال 2001 میلادی در شهر زایمن چین شروع به کار کرد. توجه اصلی یالینک در تولید گوشی های تلفن تحت شبکه بود ، البته گوشی های تلفن رومیزی و اصطلاحا Corded. در سال های بعد محصولاتی چون تلفن های بیسیم دکت ، تلفن کنفرانس و به تازگی محصولات ویدئوکنفرانس نیز در زمره محصولات کمپانی Yealink قرار گرفته است.

از برترین نقاط قوت محصولات یالینک می توان به سادگی ارتباطات با بالاترین سطح امنیت اشاره کرد. از دیگر مزیت های محصولات یالینک متنوع بودن سطح تولیدات می باشد که می تواند نظر هر سلیقه ای را به خود جلب نماید. کمپانی یالینک با تیم R&D خود توانسته است محصولاتی را تولید نماید که می تواند به اکثر راهکار های تلفنی در دنیا متصل گردد. گواهینامه هایی که یالینک یکی پس از دیگری موفق به اخذ آنها می شود دلیلی بر همین ادعاست.

کمپانی یالینک توانسته است با ارائه کیفیتی مطلوب به سطج فروش فوق العاده ای در دنیا دست یابد. ادعای یالینک بر این است که آنها دومین برند پرفروش در دنیای تلفن آی پی هستند.

چرا یالینک بخریم ؟

  • ویژگی های فراوان و قیمت مناسب محصولات یالینک باعث می شود تا استفاده از محصولات Yealink برای هر کاربری قابل قبول باشد.
  • امکان تنظیم کردن گوشی های تلفن رومیزی یالینک به منظور استفاده های مختلف از آنها و داشتن دو پورت شبکه برای کاهش کابل کشی
  • سادگی تنظیمات ، به روز رسانی خودکار Firmware و تنظیمات مبتنی بر وب

چت با کارشناسان در واتس آپ