رضوانی: تامین تلکام هرچه در واگذاری سیم کارت کمتر تاخیر داشته باشد هزینه های دیرکرد آن کاهش می یابد

تاریخ انتشار: 07\11\1395
به اشتراک گذاری در:

«حسن رضوانی» در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مخابرات و اطلاع رسانی(ایران تله‌کام 2011) در گفت‌وگو با خبرنگار ایتنا با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: شبکه شرکت تامین تلکام در تهران و کرج راه اندازی شده است و پیش ثبت نام مشترکان این اپراتور از ۱۵ آذرماه در کرج و اواخر آبان ماه در تهران انجام شود.

وی گفت: اواخر آذرماه و اوایل دی ماه سیم‌کارت‌های مشترکان ارایه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: حتی در صورت ارایه سیم‌کارت های اپراتور سوم در زمان مقرر جریمه دیرکرد از این شرکت دریافت خواهد شد.

این مقام مسئول در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: در حال حاضر براساس پروانه این شرکت تاخیرات بررسی، مکاتبه شده است و اقدامات لازم صورت گرفته است..

رضوانی با بیان اینکه شرکت تامین تلکام موظف است که تعهدات خود براساس برنامه زمانبندی شده عمل کند گفت: شرکت تامین تلکام هرچه در واگذاری سیم کارت های خود کمتر تاخیر داشته باشد هزینه های دیرکرد آن کاهش خواهد یافت. 

به گزارش ایتنا، زمان لازم الاجرا شدن اپراتور سوم در کشور مرداد ماه سال ۸۹ بود که با سرآمدن مرداد ۹۰ نخستین سال کاری این اپراتور به سر آمده است و باید نسبت به اولین حق السهم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از درآمدهای خود اقدام می کرد. 

باتوجه به اینکه هنوز این اپراتور فعالیت خود را آغاز نکرده و به دنبال آن درآمدی نیز نداشته است، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کف تضمین درآمد خود برای سال اول را مدنظر قرار داده و حق‌السهم ۱۲ میلیارد تومانی خود را از این اپراتور مطالبه کرده است.نظرات کاربران
ارسال نظر
چت با کارشناسان در واتس آپ