فروشگاه نت استاک

جدول مقایسه تعرفه اینترنت غیر حجمی

تاریخ انتشار: 13\09\1396
به اشتراک گذاری در:

آخرین مهلت ISP های ایرانی برای ارائه طرحهای خود، ۱۲ آذر یعنی امروز بودهاست و در روزهای گذشته، برخی از شرکتها چند باری تصمیم گرفتند تاطرحهایی که منتشر کرده بودند را تغییر داده و آنها را رقابتی تر کنند.

رقابت میان شرکتهای دارای مجوز FCP و ارائه خدمات بهتر به کاربران، هدفاصلی وزارت ارتباطات از اصلاح تعرفههای اینترنت ثابت بوده و به باورکارشناسان، چنین حرکتی میتواند بازار اینترنت ثابت خانگی که در چند سالگذشته در حال کوچکتر شدن بود را دوباره به بازی برگرداند.

شرکتهای ایرانسل و همراهاول، مبیننت و چند خدمات دهنده دیگر در چندسال گذشته به دلیل عدم بهبود شرایط اینترنت ثابت، موفق شده بودند تابخشی از این بازار را به خود اختصاص دهند تا جایی که خود مدیرانشرکتهای اینترنتی عنوان کرده بودند که هر کدام ماهانه با ریزش تعدادزیادی کاربر مواجه میشوند. اما حالا بالاخره اینترنت ثابت اولین دگرگونی اساسی خود را پس از سال‌ها با تعرفه‌های جدید تجربه می‌کند. 

شرکت‌های مخابرات ایران، شاتل، های‌وب، آسیاتک، پیشگامان، پارس‌آنلاین و فن‌آوا تا کنون بر اساس تعرفه‌های جدید، جدول‌هایی را منتشر کرده‌اند که خلاصه و یک‌پارچه‌شده‌ی آنها را می‌توانید در جدول پایین مشاهده کنید.

در میان تمام شرکت‌های فوق، تنها اپراتور «فن‌آوا» تا کنون از ارائه اینترنت شبانه رایگان صحبت به میان آورده و در حال حاضر هنوز شرکت دیگری بر اساس جدول‌های منتشر شده، تصمیم به ارائه اینترنت شبانه رایگان ندارد.نظرات کاربران
ارسال نظر
سبد خرید
    سفارش شما

    جمع سبد : 0