آشنایی رابط کاربری سیستم پیجینگ Algo

توسط: نغمه ایزدی مطلق|آخرین به روز رسانی: 1398/05/14
به اشتراک گذاری در:

آشنایی رابط کاربری سیستم پیجینگ  Algo:

رابط کاربری با خروجی تحت وب:

اسپیکر های پیجینگ توسط هر یک از دیوایس های UC فراخوانی میشوند،بعد از فراخوانی سیستم پاسخگویی خودکار فعال میشود (Auto-answer)  و بلافاصله بعد از دریافت پاسخ پیج میکند، سپس کاربر میتواند پیغام صوتی را اعلام نماید.

مقیاس پذیری multicast

با استفاده از پروتکل RTP برای multicast، هر شماره همراه با ترکیبی از بلندگوهای آلگو میتواند هم زمان برای اعلام یک پیغام صوتی فعال شود. هیچ محدودیتی برای تعداد و ترکیب خروجی های تنظیم شده در multicast وجود ندارد. سیستم پیجینگ Algo را میتوان به راحتی برای پوشش دهی یک سالن با هر متراژی، ساختمان،محوطه دانشگاهی و یا محیط یک سازمان مورد استفاده قرار داد.

اسپیکر های آلگو، آداپتور های پیجینگ و چراغ های هشدار دهنده که شامل مدل  های ، 8182،8180،8188،8189،8301و8373 هستند، قابلیت کانفیگ توسط کارشناسان متخصص یا کاربران عادی برای تنظیمات مالتی کست را دارد، ولی فقط خروجی های اصلی نیاز به رجیستر شدن به سیستم تلفن را دارند نه دیوایس های زیر مجموعه و همچنین کمترین هزینه رو برای اتصال به خروجی ها و یا یک سیستم تلفن ساده و یا لایسنس sip دارد.پهنای باند شبکه آن در کانفیگ مالتی کست کمترین مقدار (64کیلوبایت)در ارسال پکت های شبکه (network packet) دارد، با صرف نظر از اینکه چند نقطه پایانی صوتی مبتنی بر IP در شبکه تعریف شده باشد.

بلند گو های زیر مجموعه برای اتصال به شبکه ی دارای multicast نیاز به سوئیچ POE دارند و همه آنها به سوئیچ POE شبکه متصل میشوند و به هیچ سخت افزار دیگری برای کانفیگ Algo نیاز نخواهد داشت، در کانفیگ مالتی کست برای تمام خروجی های بلندگو به پاور برای هر یک از درگاه های POE که به دستگاه متصل شده اند نیاز دارد، برق مورد نیاز آن (48V,IEEE802af,class0) است.

در مثال زیر بلندگوی 8180 به عنوان master multicast مورد استفاده قرار میگیرد، با این حال،آداپتور پیجینگ (8373،8301)  یا استورب 8182 میتواند به عنوان master یا slave برای اهداف مالتی کست تنظیم شود، بلندگوی 8190 و 8190s فقط به عنوان slave  برای زیر مجموعه قابل تنظیم است.

 

پلتفرم فروشگاهی نت استاک متعلق به شرکت تولیدی صنعتی پارس سیستم دلتا جهت فروش تجهیزات شبکه ، مخابرات و فناوری اطلاعات با بیش از 1200 مشتری در سرتا سر ایران با داشتن بیش از 20 نمایندگی در استان های کشور آماده خدمت رسانی میباشد

 

مرجع مقاله : نت استاک

 

 


چت با کارشناسان در واتس آپ