فروشگاه نت استاک

تجهیزات فیبر

نوع نمایش :
15 کالا
آداپتور LC دابلکس سینگل مود آداپتور LC دابلکس سینگل مود

آداپتور LC دابلکس سینگل مود

LC single mode doplex

ناموجود

آداپتور LC سیمپلکس سینگل مود آداپتور LC سیمپلکس سینگل مود

آداپتور LC سیمپلکس سینگل مود

LC Simplex single mode

ناموجود

آداپتور SC/APC دابلکس آداپتور SC/APC دابلکس

آداپتور SC/APC دابلکس

SC/APC Doplex

ناموجود

آداپتور SC/APC سیمپلکس آداپتور SC/APC سیمپلکس

آداپتور SC/APC سیمپلکس

SC/APC Simplex

ناموجود

آداپتور SC مالتی مود دابلکس آداپتور SC مالتی مود دابلکس

آداپتور SC مالتی مود دابلکس

SC multi mode duplex

ناموجود

آداپتور SC مالتی مود سیمپلکس آداپتور SC مالتی مود سیمپلکس

آداپتور SC مالتی مود سیمپلکس

SC Multi mode simplex

ناموجود

آداپتور SC سینگل مود دابلکس آداپتور SC سینگل مود دابلکس

آداپتور SC سینگل مود دابلکس

SC Single mode Duplex

ناموجود

آداپتور SC سینگل مود سیمپلکس آداپتور SC سینگل مود سیمپلکس

آداپتور SC سینگل مود سیمپلکس

SC Simplex Singlemode

ناموجود

آداپتور FC دابلکس آداپتور FC دابلکس

آداپتور FC دابلکس

fc duplex adapter

ناموجود

پچ پنل فیبرنوری 24 پورت متحرک داپلکس فومو پچ پنل فیبرنوری 24 پورت متحرک داپلکس فومو

پچ پنل فیبرنوری 24 پورت متحرک داپلکس فومو

ناموجود

پیگتیل فیبرنوری مالتی مود SC اینفیلینک IP-PF531 Infilink پیگتیل فیبرنوری مالتی مود SC اینفیلینک IP-PF531 Infilink

پیگتیل فیبرنوری مالتی مود SC اینفیلینک IP-PF531 Infilink

ناموجود

آداپتور فیبرنوری LC سینگل مود اینفیلینک آداپتور فیبرنوری LC سینگل مود اینفیلینک

آداپتور فیبرنوری LC سینگل مود اینفیلینک

ناموجود

کانکتور فیبر نوری SC مالتی مود اینفیلینک IP-FN531 Infilink کانکتور فیبر نوری SC مالتی مود اینفیلینک IP-FN531 Infilink

کانکتور فیبر نوری SC مالتی مود اینفیلینک IP-FN531 Infilink

IP-FN531 Infilink

ناموجود

 پچ کورد فیبرنوری Lc-Lc مالتی مود اینفیلینک Infilink  پچ کورد فیبرنوری Lc-Lc مالتی مود اینفیلینک Infilink

پچ کورد فیبرنوری Lc-Lc مالتی مود اینفیلینک Infilink

ناموجود

مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel

مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel

MC1000-SFP-FP Zyxel

ناموجود

loading

در حال بازیابی ...

سبد خرید
    سفارش شما

    جمع سبد : 0