نظرسنجی
سوال یک


Spectralink

شرکت اسپکترالینک در سال 1990 تاسیس شد. در کوتاه ترین زمان به تولید کننده حرفه ای در زمینه ارتباطات از طریق وایرلس در داخل ساختمان ها و مراکز بدل شد. این شرکت بیشتر بر تولید تلفن های Wi-Fi  و دکت با اسفاده از تکنولوژی روز برای داشتن صدای شفاف هنگام تماس , تمرکز دارد. دستگاه های اسپکترالینک بیشتر برای کاربران و کسب و کار هایی که به روز و مدرن هستند تولید شده است. تلفن ها و اپلیکیشن های تولیدی توسط این شرکت بی نظیر کاملا هوشمند و قابل انطباق هستند. کارشناسان شرکت معتبر اسپکترالینک و همچنین راهکار های ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مبتنی بر سال های سال تجربه و پیشی در رقابت با رقبای خود می باشد.

 دلیل برتری مجموعه بزرگ اسپکترالینک اهمیت دادن و درک از نیاز های مشتریان می باشد. با استفاده از تجارب کسب شده , متخصصین این مجموعه هر روز به دنبال دستیابی به راهکار های مناسب تر برای محصولات خود هستند. محصولات شرکت اسپکترالینک با تلفیق تکنولوژی پیشرو در زمینه تولید تلفن های وای فای و دکت بوده و با ترکیبی از کیفیت در صدا در حین مکالمه و ثبات  در آن , تماسی بی نظیر را هنگام استفاده از محصولات اسپکترالینک را به شما هدیه می دهد.

شرکت بی نظیر اسپکترالینک در کشور هایی چون بریتانیا , کلرادو , دانمارک , براکنل و سایر کشور های نمایندگی دارد. این مجموعه باور دارد با توجه به تفاوت های فرهنگی در کشور ها , نمایندگی های این شرکت در اهداف کیفیت رسانی و کیفیت بخشی در محصولات و خدمات به مشتری مشترک هستند. روحیه مشتری محور این شرکت بی همتا باعث سبقت گرفتن از رقبای خود در بازار جهانی شده است.

فروشگاه نت استاک عامل توزیع محصولات اسپکترالینک در ایران می باشد.

 

چرا  اسپکترالینک (Spectralink) بخریم ؟

  • امکان استفاده از دستگاه های تلفن اسپرالینک در شرایط سخت محیطی
  • امکان استریل کردن دستگاه های تلفن این شرکت به منظور استفاده در بیمارستان ها
  • امکان استفاده از بلوتوث , اسکن بارکد و گسترش پذیری توسط دستگاه های شرکت بی نظیر اسپکترالینک

چت با کارشناسان در واتس آپ