فروشگاه نت استاک

ماژول سیسکو SFP-10G-BX40D-I

Cisco SFP-10G-BX40D-I

ویژگی های کالا
  • __SepehrSimpleProduct__
10G40 کیلومتر
(0) 0
وضعیت :
موجود

استفاده از تجهیزات با کیفیت و قابل اعتماد امری حیاتی است. یکی از ماژول‌های مورد توجه شرکت سیسکو، ماژول SFP-10G-BX40D-I است. این ماژول با قابلیت‌های منحصر به فرد و عملکرد برتر، انتخابی عالی برای شبکه‌های امروزی محسوب می‌شود. ماژول SFP-10G-BX40D-I از فناوری‌های پیشرفته برای انتقال داده‌ها با سرعت بالا استفاده می‌کند و با قابلیت پشتیبانی از اتصالات فیبر نوری، ارتباطات شبکه را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، این ماژول دارای استحکام و پایداری بالاست که آن را برای استفاده در محیط‌های حرفه‌ای و کاربردهای حساس مناسب می‌سازد.
به طور کلی، ماژول سیسکو  SFP-10G-BX40D-I یک انتخاب عالی برای افراد و شرکت‌هایی است که به دنبال بهبود عملکرد شبکه و افزایش کارایی هستند. اعتماد به این ماژول به عنوان یکی از تجهیزات کلیدی شبکه، می‌تواند به بهبود عملکرد و امنیت شبکه شما کمک کند.

مطالعه نماید: ماژول GLC-LH-SM

بررسی ماژول سیسکو  SFP-10G-BX40D-I

ماژول سیسکو SFP-10G-BX40D-I ماژول فیبری از نوع مالتی 10G می باشد که دارای 1330 متر طول لینک است.
 

ویژگی های ماژول SFP-10G-BX40D-I

  • تعویض سریع و در مدار سرویس قرار گرفتن بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه
  • طراحی صنعتی با پایداری بالا
  • دارای کوچکترین فرم ساختاری برای ماژول های 10G

 

در جدول زیر می توانید مشخصات Cabling ماژول SFP-10G-BX40D-I را ببینید:

SFP+

Wavelength (nm)

Cable Type

Core Size (Microns)

Modal Bandwidth (MHz*km)

Cable Distance*

Cisco SFP-10G-BX40D-I

1330

SMF

G.652

-

10kmb

 

در جدول زیر می توانید مشخصات انتقال و دریافت ماژول SFP-10G-BX40D-I را ببینید:

Product

Type

Transmit Power (dBm)*

Receive Power (dBm)*

Transmit and Receive Wavelength Range (nm)

Maximum

Minimum

Maximum

Minimum

Transmit

Receive

SFP-10G-BX40D-I

10G-SFP Bidirectional for 10km

0.5

-8.2

0.5

-14.4

1320 to 1340 (Tx)

1260 to 1280 (Rx)

 

قیمت ماژول SFP-10G-BX40D-I

قیمت لیست سیسکو برای ماژول اورجینال SFP-10G-BX40D-I برابر با 4128 دلار می باشد که با تخفیف های 90 درصدی برای توزیع کنندگان طلایی سیسکو می توان این ماژول را تا 599 دلار در بهترین شرایط بیرون از ایران خرید کرد. اکثر قریب به اتفاق فروشندگان محصولات سیسکو ، ماژول SFP-10G-BX40D-I را به صورت OEM از دیگر تولید کنندگان ماژول فیبر در چین خرید می کنند و با قیمت های 40 الی 60 دلار در ایران می فروشند.
 

مشخصات فنی ماژول سیسکو SFP-10G-BX40D-I

در این مطلب، به بررسی مختصات فنی ماژول سیسکو SFP-10G-BX40D-I می‌پردازیم. این ماژول یک ماژول فیبر نوری 10 گیگابیت بر ثانیه است که از استانداردهای فنی برجسته‌ای برخوردار است. ابعاد این ماژول به طول 75 میلی‌متر و عرض 13.5 میلی‌متر است. این ماژول دارای یک پورت LC Duplex بوده و برای انتقال داده‌ها از طریق فیبر نوری استفاده می‌شود. با انتقال داده‌ها با سرعت بالا و کیفیت بالای ارتباطی، ماژول SFP-10G-BX40D-I انتخاب مناسبی برای شبکه‌های مدرن و پیشرفته است.
 

ویژگی ماژول سیسکو SFP-10G-BX40D-I

در این نوشتار، به بررسی ویژگی‌های ماژول سیسکو SFP-10G-BX40D-I می‌پردازیم. این ماژول یکی از محصولات پیشرفته و کارآمد شرکت سیسکو است که به شما امکان اتصال به شبکه‌های ۱۰ گیگابیتی را می‌دهد. ویژگی اصلی این ماژول، پشتیبانی از فناوری‌های تکنولوژیکی مانند فیبر نوری و انتقال داده‌های بالا با سرعت بالاست. با استفاده از این ماژول، امکان انتقال داده‌ها با سرعت بالا و کیفیت بالا فراهم شده و ارتباط شبکه بهبود می‌یابد.
علاوه بر این، ماژول سیسکو SFP-10G-BX40D-I دارای طراحی کوچک و جمع و جور است که امکان نصب و استفاده آسان را فراهم می‌کند. همچنین، این ماژول دارای قابلیت‌های امنیتی برتری مانند رمزنگاری داده‌ها است که اطمینان از امنیت اطلاعات ارسالی را فراهم می‌کند. با توجه به ویژگی‌های برجسته و کیفیت بالای ماژول SFP-10G-BX40D-I می‌توان آن را یک انتخاب مناسب برای استفاده در شبکه‌های پیشرفته و حرفه‌ای دانست.

نکات لازم قبل از خرید ماژول سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I

بازار تجهیزات شبکه پر از گزینه‌های مختلفی است که انتخاب بهینه‌ی محصول مناسب می‌تواند به بهبود عملکرد شبکه شما کمک کند. یکی از این محصولات، ماژول‌های سیسکو مدل SFP-10G-BX40U-I هستند که بیشتر در شبکه‌های ۱۰ گیگابیت استفاده می‌شوند. پیش از خرید این ماژول‌ها نکات زیر را در نظر داشته باشید:
تطابق با تجهیزات موجود: اطمینان حاصل کنید که ماژول SFP-10G-BX40D-I با دستگاه‌های شبکه موجود در شبکه شما سازگاری دارد.
استانداردها و مشخصات فنی: مطمئن شوید که ماژول انتخابی شما با استانداردها و نیازهای فنی شبکه‌ی شما همخوانی دارد.
اعتبار فروشنده: از اعتبار و شناخته شدگی فروشنده محصولات سیسکو که از آن خریداری می‌کنید اطمینان حاصل کنید.
قیمت و کیفیت: مقایسه قیمت‌ها و ارزش محصولات مختلف و انتخاب بهترین گزینه با توجه به نیازهای شبکه‌ی شما.
با رعایت این نکات، می‌توانید ماژول سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I مناسب برای شبکه‌ی خود را انتخاب کرده و به بهبود عملکرد و کارایی شبکه خود دست یابید.

خرید ماژول SFP-10G-BX40D-I

برای خرید ماژول SFP-10G-BX40D-I می توانید از فروشگاه نت استاک استعلام کنید. نت استاک با یک سال گارانتی این محصول را در بسته بندی های 10 تایی و تکی و با گارانتی یکساله عرضه می نماید.

مقالات زیر را مطالعه نماید:
ماژول سیسکو GLC-TE

ماژول سیسکو SFP-10G-BX40U-I

ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

 

مشخصات فنی

ماژول سیسکو SFP-10G-BX40D-I

  • پشتیبانی از DDM/DOM
  • پشتیبانی از سازگاری الکترومغناطیسی(EMC)
نظرات کاربران
ارسال نظر
سبد خرید
    سفارش شما

    جمع سبد : 0