ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4

Cisco QSFP-40G-LR4

Cisco

10500000
موجود
ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 یک ابزار کاربردی برای ایجاد کردن زیرساخت های حرفه ای در محیط شبکه LAN شناخته می شود.

 

 

بررسی ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4
ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 به دلیل داشتن سرعت بالا در انتقال اطلاعات و توانایی ارسال داده در مسافت های طولانی را به شما می دهد. در بین تجهیزاتی که شرکت سیسکو برای شبکه و ایجاد ارتباط سریع بین سوئیچ ها استفاده کنید. استفاده کردن از انواع ماژول های فیبر نوری باعث می شود تا شما بتوانید با ایجاد کردن یک شبکه پایدار، تمام شبکه LAN خود را به صورت کامل و حرفه ای مدیریت کنید.
در حالت کلی این ماژول برای ایجاد ارتباط بین چند شبکه مختلف طراحی شده است و می تواند در حوزه مدیریت داده ها مورد استفاده قرار بگیرد. این ماژول می تواند تا مسافت 10 کیلومتر داده ها را با طول موج 1310 نانومتری ارسال کند. همچنین سرعت ارسال اطلاعات این ماژول به 44 گیگابایت می رسد.
ویژگی های ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4
ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 در اصل یکی از مقرون به صرفه ترین محصولات سیسکو شناخته می شود. همچنین این ماژول به خوبی با گیرنده های QSFP+ سیسکو سازگار است و امکان نصب انواع پلاگین را دارا می باشد. ویژگی اصلی این ماژول، استفاده همزمان از 4 جفت فیبر نوری موازی است که به صورت چند حالته مورد استفاده قرار می گیرد.
از این ماژول می توان در فاصله های ده کیلومتری استفاده کرد، اما برای آن باید از کابل های LC Duplex استفاده کنید. این محصول در اصل یکی باکیفیت ترین و پرفروش ترین ماژول های فیبر نوری 40G است که برای انتقال در فواصل کوتاه بسیار ایده آل است.
مهم ترین ویژگی این ماژول، توانایی استفاده از چهار خط  SFP 10G است، که این ویژگی به شما کمک می کند تا بتوانید سینگال های دریافتی و ارسالی را به خوبی مدیریت کنید. مقاومت این ماژول در برابر دما نیز بسیار زیاد است و به شما این امکان را می دهد تا بین دمای 0 تا -70 درجه سانتی گراد بدون بروز مشکل در ارسال اطلاعات از آن استفاده کنید.


قابلیت های ماژول QSFP-40G-LR4 
این ماژول در ISP ها و محیط هایی که چند شبکه مختلف را با هم کنترل می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل داشتن توانایی انتقال مناسب در مسافت های بلند و قابلیت استفاده از رابط LC Duplex می توانید از آن در انواع سوییچ های سیسکو استفاده کنید. همچنین رسانه مورد استفاده در این ماژول SMF می باشد و حساسیت دریافت 11.5dBm دارد.
اگر نیاز به استفاده از خطوط ارسال داده ده گیگابایتی دارید، می توانید از کابل هایی با استاندارد IEEE 10GBASE-LR استفاده کنید. یکی از ویژگی های دیگر و البته اساسی این محصول قابلیت نصب و تعویض کردن آن بدون نیاز به خاموش کردن کل شبکه یا سوئیچ می باشد. این ویژگی برای راه اندازی و نصب کردن ساده در محیط شبکه مورد استفاده قرار می گیرد.
این ماژول به کمک یک منبع تغذیه 3.5 ولت کار می کند و به شما این امکان را می دهد تا از کامپوننت های DFB CWDM استفاده کنید. این ماژول همچنین دارای دکمه های ریست، حالت کم مصرف و وقفه را نیز در اختیار شما قرار می دهد.
در ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 شما می توانید برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در کارهای خود، کانال های دو چندگانه تعریف کنید. همچنین دسترسی به یک رابط سریالی دو سیمه است که امکان ارسال و دریافت سیگنال های پیچیده را می دهد نیز به شما می دهد و حتی می توان با آن اطلاعات دیجیتالی را نیز تشخیص داد.
ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 یک محصول بسیار مقاوم و باکیفیت است که در شرایط مختلف و همچنین محیط های کاری سخت می تواند به خوبی کار کند. این ماژول ویژگی های زیادی در خود جای داده است و برای ایجاد شبکه های پیچیده در یک بستر مناسب و پرسرعت بسیار کاربردی است. این محصول حتی در برابر تداخل های EMI نیز بسیار مقاوم است.
این ماژول کیفیت فوق العاده ای دارد و سبب می شود تا بتوانید از آن در ایجاد کردن شبکه های حرفه ای استفاده کنید. قیمت این ماژول به نسبت بقیه مدل های سیسکو ارزان تر است و استفاده آن بیشتر در محیط هایی انجام می شود که نیاز به مسیرهای طولانی باشد. استفاده از فیبر نوری به شما کمک می کند تا بتوانید شبکه های خود را ایمن تر و سریع تر کنید و مدیریت کاملی بر روی آنها داشته باشید.
از ویژگی های دیگری که با بررسی ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 می توانید در این محصول مشاهده کنید، قابلیت استفاده آسان از آن در شبکه های سیسکو است. این محصول با تمام سوئیچ ها و تجهیزات شرکت سیسکو همخوانی دارد و حتی از کابل های مخصوص فیبرنوری این شرکت نیز می توانید استفاده کنید.

https://tmgmatrix.cisco.com/

قیمت ماژول QSFP-40G-LR4
با توجه به گزارش CRM بسیاری از مشتریانی که برای اطلاع از قیمت QSFP-40G-LR4 تماس می گیرند ، سوالی می پرسند که ما هم اکنون به آن پاسخ می دهیم . قیمت اصلی یا قیمت QSFP 10G LR4 در لیست قیمت جنرال سیسکو 3363 دلار می باشد ولی با توجه تخفیف هایی که بسیاری از پارتنر های طلایی سیسکو روی قیمت ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 دارند می توان تا سقف 85 درصد ارزانتر این محصول را در کشور هایی مانند چین ، لهستان ، تایوان و استرالیا خرید کرد. ولی سوال اصلی اینکه چرا فروشنده های سیسکو این محصول را در ایران با قیمت های نازلتری به فروش می رسانند . این سوال را در بخش بعدی پاسخ خواهیم داد. 
خرید ماژول QSFP-40G-LR4
برای خرید ماژول QSFP-40G-LR4 کافیست به فروشگاه های آنلاین مختلفی در ایران سر بزنید تا بتوانید با قیمت ، گارانتی و بسته بندی های مختلف آن را پیدا کنید . در بخش قبلی اشاره کردیم که بسیاری از فروشنده های سیسکو در زمان خرید ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 با قیمت های بسیار پایین تری نسبت به فروش این محصول اقدام می کنند. دلیل اصلی این است که هیچ یک از ماژول های آکبند موجود در بازار اورجینال یا تائید شده توسط شرکت سیسکو نیستند . این ماژول ها به صورت OEM و توسط کمپانی های دیگری و در کیفیت های مختلفی ساخته می شوند. کیفیتی که حتی ممکن است گاها برابر و یا بهتر از محصول اورجینال نیز باشد. 
بهترین شیوه برای خرید ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 در ایران دریافت گارانتی برای محصولات OEM می باشد. فروشگاه نت استاک یکی از عرضه کنندگان انواع ماژول های سیسکو در ایران ، تمامی محصولات خود را با یکسال گارانتی تعویض عرضه می نماید.

مشخصات فنی ماژول QSFP-40G-LR4
 

 
مشخصات فنی

ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4

    نظرات کاربران
    ارسال نظر
    چت با کارشناسان در واتس آپ