ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco XFP-10GLR-OC192SR

Cisco XFP-10GLR-OC192SR

Cisco

0
  • __SepehrSimpleProduct__
موجود
ماژول سیسکو مدل XFP-10GLR-OC192SR یکی از ماژول‌های چند نرخی (Multi rate XFP) سری XFP است.

 

مشخصات قیمت و خرید ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco XFP-10GLR-OC192SR

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco XFP-10GLR-OC192SR از سری ماژول‌های Cisco XFP است. در این جا قصد داریم که به بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco XFP-10GLR-OC192SR بپردازیم و بینیم این ماژول ارتباطی به چه صورت می‌تواند در ارتباطات شبکه به ما کمک کند.
مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco XFP-10GLR-OC192SR
همانطور که گفته شد، ماژول سیسکو مدل XFP-10GLR-OC192SR یکی از ماژول‌های چند نرخی (Multi rate XFP) سری XFP است. این ماژول به ما امکان انتقال داده تا 10 گیگابایت را می‌دهد. این ماژول ارتباطی از سری ماژول‌های OC192 SR-1 شرکت سیسکو به حساب می‌آید. 
ماژول سیسکو مدل XFP-10GLR-OC192SR  این امکان را به ما می‌دهد که بتوانیم از ارتباطات 10GBASE-LR/LW و OC-192/STM-64 برای SMF، و ارتباطات کم توان (Low Power) بهره بگیریم.
سری ماژول‌های Cisco XFP به مشتریان امکان ارتباطات گسترده 10 گیگابایتی و POS را می‌دهد. نتیجه چنین ارتباطی منجر به ایجاد یک شبکه گسترده و در عین حال پرسرعت می‌شود و امکان انتقال داده سریع برای ارائه کنندگان سرویس‌های انتقال داده را فراهم می‌آورد.
برخی از مهمترین ویژگی‌های ماژول Cisco XFP-10GLR-OC192SR به شرح زیر است:
•    پشتیبانی از ارتباطات 10 گیگابایت و OC-192/STM-64 بر روی شبکه؛
•    امکان اتصال و جداسازی در زمان روشن بودن روتر یا سوئیچ (Hot-Swappable)، و پشتیبانی از تمامی روترهای شرکت سیسکو سازگار با فناوری Cisco System ®؛
•    ارائه بالاترین انعطاف‌پذیری در اتصال با انواع لینک‌ها با طول‌های متفاوت؛
•    امکان‌پذیرکردن بهره‌گیری از مدل Pay as you populate برای شبکه‌های بزرگ؛
•    پشتیبانی از قابلیت‌های متنوع مانیتور و نظارت بر روی شبکه که امکان نظارت بر شبکه‌های مختلف را برای ما مهیا می‌کند؛
•    امکان استفاده از شناسه هویت کیفی محصولات شرکت سیسکو (Cisco quality Identification)، این قابلیت روترها و سوئیچ‌ها را قادر می‌سازد که بتوانند بفهمند با چه ماژولی در ارتباط هستند و بر اساس فناوری XFP به آزمون ارتباط موجود و انتقال داده بپردازند.
•    پشتیبانی از سیستم‌های میان عملیاتی نوری بر اساس ماژول‌های مختلف 10 XENPAK، X2 و SFP+ برای انتقال انواع بسته‌های داده بر روی یک لینک؛
مهمترین ویژگی‌های ماژول Cisco XFP-10GLR-OC192SR
ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR یکی از ماژول‌های چندکاره و چندنرخی است که امکان ارتباطات گسترده اطلاعات را فراهم می‌آورد. در این سری از ماژول ها می‌توان از طول موج تا 1310 نانومتر پشتیبانی کرد.
ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR این قابلیت را دارد که از کابل‌های سری SMF پشتیبانی کند. اندازه هسته این کابل‌ها بر حسب میکرومتر برابر با G.652 است.
ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR در مدل 10 گیگابایت می‌تواند لینک‌هایی تا 10 کیلومتر و در مدل OC-192/STM-64 SR-1 تا طول 2 کیلومتر را پشتیبانی کند. این کار امکان گسترش دیتاسنترهای گسترده و پشتیبانی از انتقال داده در محیط‌های باز و بزرگ مانند بیمارستان‌ها، سازمان‌های نظامی و محیط‌های آموزشی را میسر می‌کند.
بسته به نوع مدل ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR می‌تواند طول موجی از 1260 تا 1355 نانومتر را پشتیبانی می‌کند.
ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR دارای گواهینامه‌های مختلف مانند ISO14001، ISO9001، استاندارد اتحادیه اروپا و آمریکا است. به همین خاطر می‌توانید با خیالی راحت آن را برای شبکه‌های خودتان استفاده کنید.
ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR یکی از بهترین انتخاب برای شبکه‌هایی است که در آن طول لینک یک مسئله اساسی در انتقال با سرعت داده است. این ماژول ارتباطی می‌تواند از کابل‌های نوری پشتیبانی کند، در عین حال در این ماژول از انواع ابزارهای نظارتی استفاده شده است که می‌تواند به امنیت بالاتر شبکه به خصوص شبکه‌هایی که از کابل نوری بهره می‌برند کمک کند.
علاوه بر قابلیت‌های امنیتی امنیت انتقال داده نوری، ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR از قابلیت‌های دیگری مانند شناسه هویت کیفی نیز بهره می‌برد. این قابلیت به سوئیچ‌ها و روترهایی که از این ماژول استفاده می‌کنند این امکان را می‌دهد که بتوانند مطمئن شوند که با ابزار دقیق و درستی در ارتباط هستند و با امنیت بالایی داده‌های خودشان را انتقال دهند.
ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR از سری ماژول‌های XFP شرکت سیسکو به حساب می‌آیند، این ماژول‌ها اساسا برای شبکه‌های پرسرعت اینترانت طراحی شده‌اند و به همین خاطر به راحتی می‌توانند سطح ترافیک تا 10 گیگابایت را با اطمینان پشتیبانی کنند.
خرید ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR
اگر در جستجوی راهکاری برای توسعه یک شبکه پایدار، پرسرعت و در عین حال امن هستید، ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای این منظور است.
ماژول سیسکو XFP-10GLR-OC192SR از جمله ماژول‌های سری XFP شرکت سیسکو به شمار می‌رود که اساساً برای انتقال داده پرسرعت و در عین حال امن بر مبنای شبکه‌های اینترنت طراحی شده است.
انعطاف‌پذیری، امنیت و پشتیبانی از فناوری‌های مختلف یکی از مهمترین ویژگی‌های این ماژول حرفه‌ای است.
 

مشخصات فنی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco XFP-10GLR-OC192SR

  • سازنده
    Cisco
  • مدل
    Cisco XFP-10GLR-OC192SR
  • پشتیبانی از DDM/DOM
  • پشتیبانی از سازگاری الکترومغناطیسی(EMC)
چت با کارشناسان در واتس آپ