ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-100G-LR4-S

Cisco QSFP-100G-LR4-S

Cisco

16000000
  • __SepehrSimpleProduct__
موجود
10 کیلومتر100G
ماژول سیسکو QSFP-100G-LR4-S به نام فنی 100GBASE LR3 QSFP Transceiver, LC, 10Km over SMF نیز شناخته می‌شود.

 

مشخصات قیمت و خرید ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-100G-LR4-S

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-100G-LR4-S یکی از ماژول‌های ارتباطی شرکت سیسکو است. این ماژول جزئی از سری ماژول‌های QSFP یا (Quad Small Form factor Pluggable) به حساب می‌آید که می‌تواند طیف گسترده ای از ارتباطات تحت شبکه را به ما ارائه می‌کنند. این ماژول می‌تواند از 10 تا 100 گیگابیت بر ثانیه را از خود عبور دهد و یکی از ایده‌آل‌ترین ماژول‌های ارتباطی است که می‌توان از آن در دیتا سنترها، ‌مراکز پردازش داده سرعت بالا، شبکه‌های سازمانی و نیز لایه‌های توزیع سرویس‌دهندگان از آن استفاده کرد. ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-100G-LR4-S به نام اختصاری QSFP -100G شناخته می‌شود و نسل جدیدی از ماژول‌های ترانسیور 100G شناخته می‌شود.
مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-100G-LR4-S 
ماژول سیسکو QSFP-100G-LR4-S به نام فنی 100GBASE LR3 QSFP Transceiver, LC, 10Km over SMF نیز شناخته می‌شود.
همانطور که در بالا گفته شد مشخصات قیمت و خرید ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S یکی از ماژول‌های کوچک ساختار (Small Factor) است. ابعاد این ماژول به ترتیب عرض، ارتفاع و طول برابر با 13.5 در 18.4 در 72.4 میلیمتر است. برای تفکیک نوع ماژول‌ها، این ماژول با رنگ آبی به بازار عرضه می‌شود.
برای پشتیبانی از ارتباطات تحت شبکه مشخصات ماژول Cisco QSFP-100G-LR4-S می‌تواند از طول موج‌های مختلف شامل 1295، 1300، 1304 و 1309 نانومتر پشتیبانی‌کند. با افزایش طول موج‌ها امکان ارسال دیتای حجیم‌تر در فاصله‌های دورتر مهیا می‌شود.
نوع کابل مورد پشتیبانی ماژول Cisco QSFP-100G-LR4-S از نوع SMF است. اندازه هسته این کابل‌ها می‌تواند از نوع G.652 باشد. این ماژول از باندهای مگاهرتزی پشتیبانی نمی‌کند.
فاصله لینک ارتباطی مورد پشتیبانی ماژول سیسکو  Cisco QSFP-100G-LR4-S برابر با 10 کیلومتر است.
ماژول سیسکو  Cisco QSFP-100G-LR4-S به نوعی طراحی شده است که می‌توان آن را در زمان روشن بودن سوئیچ و یا روتر از جای خود خارج کرد (Hot-Swappable)، این قابلیت تغییر ساختار شبکه بدون توقف سوئیچ‌ها و روترها را میسر می‌کند.
ماژول سیسکو Cisco QSFP-100G-LR4-S کاملا با استانداردهای IEEE سازگار است و می‌تواند از آن به عنوان یک رابط کاربری حرفه‌ای در اغلب کاربردهای مرتبط با آن در شبکه استفاده کرد.
این ماژول تمام اعتبارنامه‌ها و گواهی‌های مرتبط به کیفیت، عملکرد و اعتمادپذیری برجسته را پشت سر گذاشته است و یکی از محصولات مورد اعتماد شرکت سیسکو برای ارتباطات شبکه‌های پرسرعت به شمار می‌رود.
ماژول  سیسکو QSFP-100G-LR4-S می‌تواند با استاندارد IEEE 802.3bm به خوبی سازگار شود و ارتباطات با سرعت بالایی را با سایر بخش‌های شبکه ایجاد کند.
میزان مصرف انرژی در اینجا بر حسب میزان ارتباطات داده می‌تواند تا 4 وات (در زمان انتقال حداکثری داده) برسد.
ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S برای شرایط مختلف آب و هوایی طراحی شده است. شما می‌توانید از آن در دیتاسنترهایی با درجه حرارت محیطی منهای 40 درجه تا مثبت 70 درجه سانتیگراد استفاده کنید. این قابلیت تحمل حرارتی این ماژول را یکی از ماژول‌های مناسب برای انتقال داده در شرایط جوی ایران می‌کند.
موارد مصرف ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-100G-LR4-S
ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S از ابتدا برای ارتباطات حجیم با سرعت بالا طراحی شده است. این ماژول قابلیت‌های خوبی را به مراکز داده می‌دهد که در عین صرفه‌جویی در فضا بتوانند از انواع گوناگونی از روترها و سوئیچ‌ها پشتیبانی کنند.
ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S یکی از مناسب‌ترین ماژول‌های ارتباطی برای دیتاسنترهای شرکت‌ها (به خصوص شرکت‌های مهندسی و یا رسانه ای با نیاز بالا به ارسال فایل‌های حجیم)، مراکز پردازش داده سریع (مانند سالن‌های ابر کامپیوترها و یا مراکز کلان داده)، ذخیره‌سازی و ایستگاه‌های دیتاسنتر است.
همرده با ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S ماژول‌های دیگر این سری به صورت:
•    QSFP-100G-LR4-S به رنگ سبز؛
•    QSFP-100G-SR4-S به رنگ زرد؛
•    QSFP-100G-CWDM4-S به رنگ سبز؛
•    QSFP-100G-PSM4-S به رنگ قرمز؛
عرضه شده اند که همگی دارای قابلیت‌های مشابه و یا بهینه شده برای ارتباطات شبکه هستند که در جای خود به آن‌ها خواهیم پرداخت.
تمامی سری ماژو‌های QSFP 40/100 Gb شرکت سیسکو از نوع Dual Rate Bi Directional ‌(BiDi) به شمار می‌رود و این به معناست که این ماژول می‌تواند از ترافیک‌های دو نرخی و دو جهته به خوبی پشتیبانی کند که سبب ایجاد سرعت‌های بالاتر در انتقال داده می‌شود.
خرید ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S 
همانطور که در بالا نیز اشاره شد ماژول سیسکو QSFP-100G-LR4-S یک ماژول همه کار و قوی برای ارتباطات سریع است. اگر قصد توسعه شبکه بدون افت سرعت دارید و یا آنکه می‌خواهید از شبکه خودتان در فضاهای باز (مانند محیط‌های صنعتی، بیمارستانی و یا کارگاهی) استفاده کنید و نیازمند کابل کشی‌های بلند هستید، خرید ماژول  سیسکو QSFP-100G-LR4-S یکی از گزینه‌های اصلی شما خواهد بود. 
برای خرید ماژول  سیسکو QSFP-100G-LR4-S می‌توانید از فروشگاه نت استاک اقدام کنید و تمامی اطلاعات لازم برای خرید آن را از کارشناسان ما دریافت کنید.
 

مشخصات فنی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-100G-LR4-S

  • سازنده
    Cisco
  • مدل
    Cisco QSFP-100G-LR4-S
  • پشتیبانی از DDM/DOM
  • پشتیبانی از سازگاری الکترومغناطیسی(EMC)
چت با کارشناسان در واتس آپ