• ماژول سیسکو SFP-10G-LR

ماژول سیسکو SFP-10G-LR

SFP-10G-LR

30736

Cisco

نو
380000 350000
موجود
ماژول سیسکو SFP-10G-LR ماژول فیبری از نوع مالتی 10G می باشد که دارای 10km متر طول لینک می باشد.

 

ماژول SFP-10G-LR

ماژول سیسکو SFP-10G-LR ماژول فیبری از نوع مالتی 10G می باشد که دارای 10km متر طول لینک می باشد.

 

ویژگی های ماژول SFP-10G-LR

  • تعویض سریع و در مدار سرویس قرار گرفتن بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه
  • طراحی صنعتی با پایداری بالا
  • دارای کوچکترین فرم ساختاری برای ماژول های 10G

 

پلتفرم هایی که از SFP-10G-LR پشتیبانی می کنند :

Supported Platforms

Cisco ASR 1000 Series Router

Cisco Catalyst 2960-S Series Switches

Cisco Catalyst 2960-X Series Switches

Cisco Catalyst 2960-XR Series Switches

Cisco Catalyst 3560 Series Switches

Cisco Catalyst 3560-E Series Switches

Cisco Catalyst 3560-X Series Switches

Cisco Catalyst 3850 Series Switches

Cisco ASR 903 router

Cisco ASR 9000 Series Router

Cisco 7600 Series Router

Cisco Catalyst 4500 and 4500-X Series Switches

Cisco Catalyst 3750,3750-E,3750-X Series Switches

Cisco Nexus 3000 Series Switches

 

 

 

قیمت ماژول SFP-10G-LR

قیمت لیست سیسکو برای ماژول اورجینال SFP-10G-LR برابر با 4128 دلار می باشد که با تخفیف های 90 درصدی برای توزیع کنندگان طلایی سیسکو می توان این ماژول را تا 599 دلار در بهترین شرایط بیرون از ایران خرید کرد. اکثر قریب به اتفاق فروشندگان محصولات سیسکو ، ماژول SFP-10G-LR را به صورت OEM از دیگر تولید کنندگان ماژول فیبر در چین خرید می کنند و با قیمت های 16 الی 25 دلار در ایران می فروشند.

خرید ماژول SFP-10G-LR

برای خرید ماژول SFP-10G-LR می توانید از فروشگاه نت استاک استعلام کنید. نت استاک با یک سال گارانتی این محصول را در بسته بندی های 10 تایی و تکی و با گارانتی یکساله عرضه می نماید.

 

 
مشخصات فنی

ماژول سیسکو SFP-10G-LR

  • سازنده
    Cisco
  • شرح محصول
    The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber
  • پارت نامبر
    SFP-10G-LR
  • کاربرد
    ماژول و کارت
نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ